ZÁKLADNÍ KURZ FENG REN SHUI

Pro velký zájem o kurzy Feng Ren Shui otevíráme další základní kurz. Začátek kurzu bude v únoru 2020 a bude se skládat z pěti částí. Kurz bude zahrnovat:

1. část – TYPOLOGIE ČLOVĚKA

Feng Ren Shui - typologie člověka

V této části se naučíte hlavní informace o energiích Jin/Jang, pěti fázích (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda). Dozvíte se, jaké energie máte ve své typologii, jaký je váš přirozený talent, silné stránky a celkový potenciál. Budete vědět, jak svůj potenciál rozvíjet, jak si nastavit životní podmínky pro to, aby se vám v životě dařilo a mohli jste žít naplněný život.

2. část – kariéra, vztahy a rodina

V této části se naučíte základní principy, jak si správně nastavit oblasti života: kariéra, vztahy a rodina.

3. část – bohatost, pravidla a budoucnost

Ve třetí části kurzu se dozvíte, jak správně nastavit podmínky pro oblasti bohatost, pravidla a budoucnost, abyste díky nim mohli vytvářet celoživotní rovnováhu.

4. část – zázemí/domov, sny/vize/cíle a osobní nastavení všech oblastí života

V této části se naučíte základy nastavení oblasti zázemí/domov, sny/vize/cíle a dále si v této části kurzu nastavíte všechny oblasti života podle svých vlastních energií, vycházejících z vaší typologie.

5. část – prevence zdraví

V páté části se naučíte jak správně pracovat s energiemi a jaké podmínky si v životě musíte nastavit pro udržení svého zdraví. Naučíte se základní zásady, které budou sloužit vaší prevenci. Budete umět udržet si pevnou a silnou energii, která je základem zdraví a zároveň důležitou ochranou před nemocemi.

Průvodcem vám bude naše kniha Čínské horoskopy – aneb Odhalte své pravé já:

Průvodce pro Základní kurz i pro celý život

NÁSLEDNÉ KURZY

staňte se poradci feng ren shui

Po absolvování Základního kurzu Feng Ren Shui se pak můžete přihlásit do tzv. Velkého kurzu Feng Ren Shui. Ten je určen jen pro absolventy Základního kurzu (není pro veřejnost). Zde se naučíte používat techniky Feng Ren Shui pro práci s energií prostoru, člověka i času.

Budete umět vypočítat a analyzovat typologii člověka, vztahy (korelát dvou lidí, jak na sebe navzájem působí), naučíte se všechny důležité techniky pro nastavení prostoru a budete také umět správně využívat energie času. Naučíte se detailně využívat nástroj Ba Gua a jak s ním nastavit ty nejlepší podmínky pro život jako celek, pro jeho jednotlivé fáze, ale také pro konkrétní situace.

Naučíte se:

Škola Pět zvířat

  • Škola kompasu
  • Ba Gua – práce s jednotlivými Gua z pohledu času, člověka i prostoru
  • Osy a roviny v Ba Gua
  • Teorie Jezdce v Ba Gua
  • Letící hvězda Ming Gua
  • Základy zdraví podle TČM

Závěr Velkého kurzu Feng Ren Shui je pak umění práce s Knihou proměn – I Ťing (Yi Jing). Zde již budete vnímat i ty nejjemnější nuance energií, jejich vývoj a jak se projeví v budoucnosti. Kniha proměn je jedním z nejstarších nástrojů pro odhalování budoucnosti a budoucího vývoje. To je vrchol umění Feng Ren Shui.

Kniha proměn – I Ťing vám ukáže, jak energie plynou a díky tomu budete umět odhadnout budoucí vývoj
Po absolvování Velkého kurzu Feng Ren Shui se můžete stát poradci a pomáhat lidem s nastavením optimálních podmínek pro jejich život a pomáhat jim řešit různé životní situace.

kurz je možno studovat o víkendech v praze nebo formou intenzivního 5-ti denního kurzu na meetince u benešova

TERMÍNY základního kurzu:

Místo: TČM Infocentrum, Opletalova 19, Praha 1

Termín: 8.-9.2., 7.-8.3, 28.-29.3, sobota 10 – 18 hod., neděle 10 – 14 hod.

Cena: 7,500 Kč

termíny Intenzivního základního kurzu Feng Ren Shui

první termín:

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 27. – 31.5. denně od rána do večera

Cena: 12,000 Kč + možnost dokoupení stravy

druhý termín:

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 6. – 10.7. denně od rána do večera

Cena: 12,000 Kč + možnost dokoupení stravy

Sledujte náš blog www.jiricernak.cz a také naši fb stránku www.facebook.com/akademiestesti nebo se přihlaste do naší skupiny feng ren shui na facebooku: www.facebook.com/groups/fengrenshui/

Advertisement