PŘEDNÁŠKY V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ V PRAZE LEDEN 2023

Rádi bychom Vás pozvali na další přednášky, které pravidelně každoročně pořádáme v Městské knihovně v Praze:
Feng Ren Shui - přednášky v Městské knihovně v Praze
Feng Ren Shui – přednášky v Městské knihovně v Praze

PŘEDNÁŠKY LEDEN 2023

9.1. 19:00 – Přípravná přednáška na rok 2023 – rok Vodního Zajíce

Rok 2022 se navenek projevovat změny, které jsme predikovali již od roku 2020. Jak se tyto změny projeví do našich životů v roce 2023 za vlády Zajíce a jak tyto změny nejen ustát, ale využít ve svůj prospěch se dozvíte na této přípravné přednášce na rok 2023.

16.1. 19:00 – Jak posílit svoji vlastní energie v této náročné době

Osobní typologie podle Školy Feng Ren Shui

Nejistá doba si žádá, abychom byli opravdu silní. Jen tak můžeme těžké časy překonat a budovat šťastnou a spokojenou budoucnost. Abyste svoji sílu mohli posilovat, musíte znát dobře své energie a své silné stránky. Pokud je znáte, můžete je dále posilovat a prožít opravdu šťastný a naplněný život i v této náročné době. K tomu vám pomůže právě učení Feng Ren Shui.

23.1. 19:00 – Životní rovnováha – základ pro zvládnutí současné složité doby

Životní rovnováha podle Feng Ren Shui

Ke zdravému rozvoji našeho života potřebujeme hlavně stabilitu – životní rovnováhu. To je základní prostředí, ve kterém se nám pak přirozeně daří. K vytvoření stability a pevné životní rovnováhy v dnešním chaotickém světě, kdy vládne obrovská nerovnováha vám pomůže učení Feng Ren Shui. Jak si tuto rovnováhu vytvořit a udržet se dozvíte na této přednášce.

30.1. 19:00 – Prostor – základ pro životní rovnováhu

Být ve správný čas na správné místě – toto rčení nám ukazuje důležitost místa pro náš život a to, jak se nám daří. Feng Ren Shui prostoru nám pomůže vytvořit si takové zázemí a prostředí, ve kterém se bude dařit nejen nám ale také všem činnostem, které v tomto prostředí budeme vykonávat. Jak si takový prostor nastavit, jak si vytvořit domov, pracovní prostředí a další prostory se dozvíte na této přednášce.

Vstupenky si můžete zakoupit na stránkách knihovny mlp.cz nebo v pokladně knihovny.

Těšíme se na vás.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 15.1. 2023 od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement