PŘEDNÁŠKY MĚSTSKÁ KNIHOVNA V PRAZE

Navazujeme na náš již několik let pokračující cyklus přednášek v Městské knihovně v Praze a připravili jsme pro vás nové přednášky na leden 2020.

Na jaká témata Feng Ren Shui se můžete těšit:

6.1. 19:00  Rok 2020 – rok Kovové Krysy

Rok 2020 není jen novým rokem, ale také vstupem do celého nového 12-ti letí. Proto je důležité se na tento rok opravdu dobře připravit, protože ovlivní naše životy na celých dalších 12 let. Jaký to bude rok a jak využít jeho energie se dozvíte právě na této přednášce.

Vstupenky v pokladně knihovny nebo zde: https://www.mlp.cz/cz/akce/e26441-jak-se-pripravit-na-rok-2020-s-pomoci-uceni-feng-ren-shui/

13.1. 19:00 Rok 2020 – jak si správně nastavit klíčové oblasti života

Rok 2020 ovlivní celý náš život nejen v tomto roce, ale také na celých dalších dvanáct let. To, jak si nastavíme jednotlivé oblasti svého života (povolání/kariéra, vztahy, rodina, bohatství, pravidla/řády, budoucnost, domov/zázemí, cíle/sny) ovlivní kvalitu života na 12 dalších let. Jak si tyto oblasti nastavit se dozvíte na této přednášce.

K tomu, aby se nám dařilo ve všech oblastech života je důležité naše zdraví. Jak se o své zdraví co nejlépe starat v roce 2020 nám představí Dr. Med. Guan Xin, PhD, lékař a ředitel Česko-čínského centra TCM v Praze jako odborný host na naší přednášce.

Vstupenky v pokladně knihovny nebo zde: https://www.mlp.cz/cz/akce/e26442-rok-2020-jak-si-spravne-nastavit-klicove-oblasti-zivota/

20.1. 19:00 Jak být sám sebou

Jak si nastavit život, když nevím, kdo jsem? Otázky „Kdo jsem?“, „Proč tu jsem?“ jsou ty z nejtěžších. Převážná většina lidí na ně neumí odpovědět. Bez správné odpovědi si ale neumíte nastavit ani svůj život. Jak zjistit kdo jste a proč tu jste se dozvíte na této přednášce.

Vstupenky v pokladně knihovny nebo zde: https://www.mlp.cz/cz/akce/e26443-jak-byt-sam-sebou/