PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Přihlaste se na 602 556 479 nebo dasa@byu.cz

Být ženou znamená vnímat svoji jedinečnou ženskou energii a přirozenost. Využívat svých předností a působit svou láskou, něhou, empatií a péčí na své okolí.

Protože být ženou v dnešním světě plném mužské energie a emancipace je velmi náročné a mnohé z nás se ztrácíme a odkláníme od své přirozenosti, připravily jsme pro vás jedinečný kurz v uzavřené skupině max. 12 žen, kde budeme otevírat témata ženské energie, emocí a našich skutečných tužeb.

Hlavním cílem těchto společných setkání je objevit v sobě skutečné sny a touhy a najít způsob, jak si je naplnit v nejdůležitějších rolích – Žena, Dcera, Manželka, Matka, Podnikatelka.

Můžete se těšit na znovunalezení sebe sama, objevení svého astrotypu, ponoříme se do emocí, rozpustíme blokace, které nám způsobují, že se nám něco nedaří nebo jsme nemocné.

Ukážeme vám, jak se opět stát šťastnou a sebevědomou ženou, která prožívá svůj život v celé své kráse, radosti, lásce a plní si své sny. 

Vydejme se společně na cestu ženy a vraťme se ke své vrozené podstatě.

Místo: Meetinka u Benešova

Termín: 20.3., 17.4., 15.5., 12.6, od 10 do 18 hod každý den.

Cena: 7,200 Kč

Na setkání s vámi se těší Dáša Černáková a Linda Malenovskáhttps://www.lindamalenovska.cz/ nebo https://www.lindamalenovska.cz/po-cem-zeny-touzi/

Přihlaste se na 602 556 479 nebo dasa@byu.cz

Feng Ren Shui - po čem ženy touží
Advertisement