VZDĚLÁVÁNÍ FENG REN SHUI

VYBERTE SI Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ FENG REN SHU JARO-LÉTO 2021 a přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na 602 556 479


PLÁN AKCÍ ŠKOLY FENG REN SHUI A PROJEKTU MEETINKA NA ROK 2021

AKCE ŠKOLY FENG REN SHUI:

Vše o Škole Feng Ren Shui ZDE

Pro naše dřívější i stávající studenty Školy Feng Ren Shui jsme připravili nadstavbové semináře, kde si ještě více ukotvíte své znalosti a naleznete nové souvislosti.

Energie 9 Nebes a Letící hvězdy prostoru

Zatím jsme pracovali s prostorem podle hlavních metod Feng Ren Shui (Pět zvířat, Kompas, Ba Gua). Nyní se zaměříme na působení prostoru pod vlivem času. Prostor jako takový je stabilní, ale jeho působení se mění prostřednictvím měnícího se času. Na prostor tak působí různé časové cykly. Proto prostor nikdy není stejný a mění se v čase. Toto působení musíme znát z toho důvodu, abychom vliv času využili pro náš prospěch, a naopak se vyvarovali jeho negativního působení. 

13.-14. února online , cena 3.000 Kč

Lektor: Ing. Jiří Černák

Přihlášky na skolafrs@gmail.com

Souvztažnost energií astrotypu, 6 rozhraní, 5 zvířat, 8 Gua a 9 nebes

Co nám vznikne a jak pracovat se všemi energiemi člověka, když se spojí v jeden celek. Ještě hlubší vhled do života člověka skrze všechny dosud námi známé metody FRS, které se dají použít pro zlepšení života a nastolení rovnováhy. Jak chápat důležité potřeby daného člověka a uspořádání jeho prostoru s důrazem na 6 rozhraní.

13.-14. března online, cena 3.000 Kč

Lektor: Ing. Jiří Černák

Přihlášky na skolafrs@gmail.com

Praktické využití Ba Gua pro život a odhadování budoucího vývoje

Ba Gua nám ukazuje vše o všem. Obsahuje všechny informace, které potřebujeme k životu a jeho řízení. Ukazuje nám energie prostoru, člověka i času. Jak správně pracovat s Ba Gua a jednotlivými Gua z pohledu proměn a v kombinaci Knihy proměn (I Ťing) se naučíme v tomto semináři. Budeme umět číst vývoj situací, odhadovat budoucnost a odhadovat potencialitu vývoje různých činností, které jsou pro nás důležité.

22.-23. května prezenčně, cena 3.000 Kč

Lektor: Ing. Jiří Černák

Přihlášky na skolafrs@gmail.com

Dotazy na všechny akce 602 556 479 nebo skolafrs@gmail.com.


Pro ty z vás, kteří letos plánují začít se svým podnikáním nebo chtějí  věnovat více energie do svého stávajícího podnikání nebo plánují byznys změny.

Byznys strategie pro nové dvanáctiletí a v roce kovového Buvola

Feng Ren Shui - byznys strategie

Jak si nastavit podnikání a vytvořit fungující byznys strategii s využitím nástrojů Feng Ren Shui se naučíte na tomto novém semináři. Budete umět využít metodu Ba Gua pro nastavení firmy, její mise, vize a strategie, jak si určit správné zákazníky (cílovou skupinu), rozsah a velikost podnikání, firemní hodnoty a kulturu, jak si vytvořit to správné prostředí pro podnikání, z čeho vycházet a na čem stavět, jaké benefity pro zákazníky vytvářet, abyste byli pro ně výjimeční a zajímaví. V roce Kovového Buvola jsou právě ideální energie pro nastavení správné byznys strategie pro vaše podnikání. Využijte toho na maximum. Právě díky energiím Kovového Buvola bude tato strategie opravdu dlouhodobá a povede vás k vašemu cíli v podnikání.

Více o semináři ZDE

27. března od 10 do 18 hod, online, cena 3.000 Kč

Lektor: Ing. Jiří Černák

Přihlášky na skolafrs@gmail.com

Kurz I-ŤING

Vyvrcholením studia ve Škole Feng Ren Shui je právě kurz I-Ťing, na který se mnozí studenti velmi těší, jiní se naopak obávají, zda ho pochopí a zda jim bude v reálném světě k užitku. Věřte, že při studiu FRS je to velmi důležitý kurz, abyste toto umění správně chápali v jeho celistvosti a uvědomili si všechny souvislosti. Na kurzu se naučíte číst v Knize proměn pomocí pochopení jednotlivých čar, digramů, trigramů, hexagramů. Propojíte si informace cesty života z astrotypu a naučíte se pomocí hodu mincemi předpovídat budoucnost a následný vývoj jednotlivých situací. I-Ťing a jeho věštba je velkým pomocníkem na životních křižovatkách či důležitých okamžicích, díky které se můžete lépe připravit a učinit správná rozhodnutí.

24.-25.4., 8.-9-5., 29.-30.5., 19.-20.6., prezenčně, cena 12 000 Kč 

Lektor: Ing. Jiří Černák

Přihlášky na skolafrs@gmail.com

Dotazy na všechny akce 602 556 479 nebo skolafrs@gmail.com.


projekt meetinka

MEETINKAOtevíráme 10. dubna 2021

I když naše Meetinka momentálně odpočívá a je stále pokrytá krásnou  peřinou sněhu, už se těší na jaro a léto, kdy bude moci přivítat své hosty v rámci terapií, konzultací, workshopů a seminářů. Připravujeme pro vás zbrusu nové akce, které jsou zaměřeny na prohloubení znalostí Feng Ren Shui skrze vlastní prožitek a zaměříme se více na praktické uchopení FRS. Pomocí nových nástrojů a technik budeme tvořit, sdílet, pracovat s emocemi a hlubšímu porozumění sebe sama a FRS.

Již nyní se můžete objednávat na osobní terapie a konzultace na Meetince, v krásném prostředí volné přírody s čerstvou a zdravou energií. Konzultace, koučink a terapie v přírodě jsou daleko účinnější než ve městě v uzavřených místnostech kanceláří či různých terapeutických salonech. Tento trend se za poslední roky stále zvyšuje a v současné nestandardní době obzvlášť.

Čerstvá a uvolněná energie přírody vám tak umožní se přirozeně uvolnit a daleko lépe vnímat a přijímat řešení, která v rámci konzultace a koučinku chcete řešit. Navíc cesta z města sama o sobě má velmi silný terapeutický náboj: umožní vám se jak fyzicky, tak i psychicky odpoutat od tíhy a stresu každodenního života. Výsledky konzultací a koučování v přírodě jsou tak daleko lepší a dlouhodobější.

Na Meetince se můžete uvolnit, řešit jakoukoliv oblast svého života a využívat krásy a energie přírody. Konzultace a koučink mohou probíhat v příjemném posezení na louce nebo při příjemné a uvolňující procházce podél potoka nebo v lese.

Těšíme se na vás 🙂

Meetinka je 10 km od Benešova směrem na Vlašim, necelou hodinu autem z Prahy.

Konzultace a koučink MEETINKA v přírodě si můžete objednat na meetinka@gmail.com nebo na 602 556 479.

Cena hodinové konzultace je 1.500 Kč, Terapie samotou nebo cesta z města od 900 Kč.


akce meetinka:

LifeBook – píšeme si knihu svého života – praktický kurz FRS

Buďte tvůrci vašeho života a napište si svoji knihu. S naší pomocí získáte návod, jak zjistit KDO JSTE, jaký je váš talent a smysl života. Jak umět plánovat a řídit si svůj život podle sebe.


Termíny: sobota 10.4., 24.4., 15.5. vždy od 10 do 18 hod, cena 5 400 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková

Léčivé astrotrypové konstelace

Znáte svůj astrotyp, svoji typologii osobnosti, máte vše nastaveno podle jeho energií, využíváte potenciál archetypů zvířat, ale přesto to není ono. Cítíte, že byste měli dělat něco jiného, neumíte se správně naladit na svá zvířata a stále hledáte vnitřní rovnováhu a cestu, kudy se ubírat. Přijďte se ponořit do těchto energií a konečně mít jasno pomocí konstelačních technik a vnitřní intuice.

Termín: pátek 16.4. od 14 do 18 hod, cena 600 Kč
Kurzem provází Dáša Černáková

Bylinkování na Meetince

Bylinkování na Meetince je pravidelné setkávání v průběhu  roku a seznamování se s bylinkami, které rostou kolem nás. Nejen na zahrádce, ale i ve volné přírodě.

Termín: sobota 17.4. od 10 do 18 hod, cena 900 Kč

Termín: sobota 29.5. od 10 do 18 hod, cena 900 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková a bylinkářka Zuzana Frantová

Feng Ren Shui style – oblékněte své pravé já – základní kurz 

Objevte kouzlo osobního stylu podle typologie osobnosti FRS. Víte, co vám sluší a jak by měl vypadat váš šatník. Styl je způsob jak říct, kdo doopravdy jste. Podtrhněte svou osobnost svým originálním stylem.

Termín: sobota 8.5. od 10 do 18 hod, cena 2 100 Kč

Kurzem provází osobní stylistka FRS Dáša Kravcová a Dáša Černáková

Feng Ren Shui home – tvoříme si domov snů – praktický kurz FRS


Praktický kurz Feng Ren Shui, kde se zaměříme na intuitivní FRS. Na základě vnitřních prožitků budete procházet svým bytem či domem a nacházet potřebné změny, které povedou ke zlepšení proudění energie.

Termíny: sobota 22.5. a 19.6. od 10 do 18 hod, cena 3 900 Kč

Kurzem provází Dáša Černáková a designérka FRS Lucie Novotná

Feng Ren Shui style, oblékněte své pravé já – pokračování

Objevte kouzlo osobního stylu podle typologie osobnosti FRS. Víte, co vám sluší a jak by měl vypadat váš šatník. Styl je způsob jak říct, kdo doopravdy jste.

Termín: sobota 5.6. od 10 do 18 hod, cena 2 100 Kč

Kurzem provází osobní stylistka FRS Dáša Kravcová a Dáša Černáková

Jarmark

Setkání pro všechny, kteří mají rádi Feng Ren Shui, bylinky, zdravý a alternativní způsob života, vnímají energie mezi nebem a zemí, touží po životní rovnováze, naplnění, hledají smysl svého života, vnímají potřebu sebepoznání a mají rádi život. Pro všechny, kteří tvoří zajímavé věci nebo se zabývají technikami, které přispívají k radosti, uzdravení a harmonii těla i ducha.

Termín: sobota 12.6. od 10 do 18 hod, vstupné 450 Kč


Můžete se přijet potkat se svými známými studenty ze Školy FRS, které jste dlouho neviděli, inspirovat se nebo být součástí realizačního týmu a ukázat ostatním vašeho tvůrčího ducha, čím se zabýváte.

Svatojánské bylinkování na Meetince a Bachové esence

Na svatojánské bylinkování se vždycky moc těšíme, má takovou čarovnou energii, moc a sílu. Vytvoříme si věnec z devatero kvítí, svatojánský olej, projdeme si svatojánský rituál a pak se budeme také věnovat bachovým esencím, které jsou v dnešní době plné stresu a negativní energie kolem nás víc než potřeba.

Termín: sobota 26.6. od 10 do 18 hod, cena 1 800 Kč

Kurzem provází bylinkářka Zuzana Frantová a Dáša Černáková


LifeBook – píšeme si knihu svého života

Praktický kurz pro absolventy Školy Feng Ren Shui

Buďte tvůrci vašeho života a napište si svoji knihu. S naší pomocí získáte návod, jak zjistit KDO JSTE, jaký je váš talent a smysl života. Jak umět plánovat a řídit si svůj život podle sebe. Součástí knihy je mnoho pracovních listů, které vám budou velkými pomocníky při realizaci vašich plánů a plnění svých cílů. Vytvoříte si podrobný svůj vlastní profil, včetně partnerů a všech členů rodiny. Podrobná analýza rodinného stromu vám ukáže, jaké jsou ve vaší rodině podobnosti a jak moc ovlivňují vaši přítomnost a budoucnost. Uvidíte mnoho souvislostí a lépe se pak zorientujete ve svém životě.

Součástí kurzu Kniha mého života je cesta za poznáním energií a zvířat v astrotypu skrze vnitřní prožitek a vlastní intuici. Sdílení, tvoření, inspirace a skutečné příběhy.

Kurzem provází autorka projektu LifeBook – Kniha mého života Dáša Černáková

Feng Ren Shui style – oblékněte své pravé já

„Styl je způsob, jak říct, kdo jste, aniž byste museli mluvit.“

Rachel Zoe

Objevte kouzlo osobního stylu podle typologie osobnosti FRS. Víte, co vám sluší a jak by měl vypadat váš šatník. Styl je způsob jak říct, kdo doopravdy jste. Podtrhněte svou osobnost svým originálním stylem. Když si oblékneme, co nám sluší a v čem se cítíme dobře, přispívá to k většímu sebevědomí, radosti a osobní rovnováze. To, jak se oblékáme, jakou zvolíme barvu, materiál a celkovou kombinaci má velký vliv na naše pocity, chování a úspěch. Přijďte si vyzkoušet, co vám sluší, jak se oblékat podle tvaru postavy, jaké kousky nesmějí chybět ve vašem šatníku a jaké doplňky podtrhnou vaši osobnost.

Pomůžeme vám najít váš jedinečný styl na základě osobní typologie FRS a vytvořit šatník, který bude funkční, nadčasový a pro každou příležitost. Naučíte se sladit svoje módní kousky v úžasný celek, který bude mluvit vaší řečí. Už se vám zkrátka nestane, když si stoupnete před svoji skříň, že budete bědovat, že nemáte co na sebe.

Kurzem provází Dáša Černáková a osobní stylistka FRS Dáša Kravcová

Feng Ren Shui home – tvoříme si domov snů – praktický kurz FRS

Úklid domova poznáte i ve své duši

Praktický kurz Feng Ren Shui, kde se zaměříme na intuitivní FRS. Na základě vnitřních prožitků budete procházet svým bytem či domem a nacházet potřebné změny, které povedou ke zlepšení proudění energie. Najdeme souvislosti s vaším domovem a vaším životem, jak a proč se v dané oblasti cítíte. Proč vám některé oblasti v životě nefungují, co kde máte zablokované a jak to změnit. Zaměříme se také na barvy, materiály, dekorace a obrazy. Nahlédnete do duše svého domova a svého těla. Rituály očisty domova, jak se zbavit nepořádku, aromaterapie.

Kurzem provází Dáša Černáková a designérka FRS Lucie Novotná

Bylinkování na Meetince

Život v souznění s přírodou a jejími cykly

Bylinkování na Meetince je pravidelné setkávání v průběhu  roku a seznamování se s bylinkami, které rostou kolem nás. Nejen na zahrádce, ale i ve volné přírodě. Vždy se budeme věnovat těm bylinkám, které jsou na svém vegetačním vrcholu, abychom je mohli sbírat a rovnou zpracovávat. Budeme z nich tvořit přípravky pro zdraví i pro krásu. Sušit na čaje, vyrábět mastičky, tinktury, oleje, soli, kořenící směsi, amulety. Také si začarujeme a napojíme se na bylinky pomocí vnitřní intuice nebo očistíme pomocí bylinkového rituálu. Poradíme, jak bylinky zařadit do každodenního života.
Kurzem provází Dáša Černáková a bylinkářka Zuzana Frantová


Kromě již zmíněných akcí pro vás ještě připravujeme akce na léto a pravidelná setkání. Termíny a celkový program budeme zasílat průběžně.

Oslava jarní rovnodennosti a přivítání jara ( 21. března )

Oslava letního slunovratu ( 20. června )

Byznys akce ( 15. dubna )

Pro ženy podnikatelky, kterých je v řadách FRS čím dál více, plánujeme Byznys snídaně na Meetince na podporu podnikání a vzájemné pomoci. Budou to spíše obědy než snídaně a možná si to protáhneme na celý den i s wellness J.

Vaření podle FRS a pěti elementů

Plánujeme na léto s výživovou odbornicí Janou Arcimovičovou

Letní pobytové kurzy

LifeBook – Kniha mého života

Po čem ženy touží

Bylinkování pro zdraví i pro krásu


Na našich kurzech a terapiích na MEETINCE o vás budeme s láskou a radostí pečovat, abyste se u nás cítili jako doma. Pro dosažení ještě většího účinku jsou terapie koncipovány především jako relaxačně prožitkové, abyste si u nás odpočinuli, nabrali nové síly a následně vykročili tím správným směrem. Nejen okolní příroda, ale také vůně éterických olejů a květin, relaxační hudba, bylinky z vlastní zahrádky, potraviny od místních regionálních farmářů, ajurvédská strava jistě přispívají k celkové příjemné atmosféře po celou dobu, kterou strávíte na naší Meetince. Naším cílem je, abyste se k nám rádi s láskou a radostí vraceli, když budete potřebovat opět vyřešit vaši životní situaci nebo jen tak načerpali novou energii.