SEMINÁŘ: ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ & ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT

35 Quotes about Change #change #Quotes:

Každý má v sobě geniální talent. Každý z vás má potenciál být MISTREM. Mistrovství existuje v každé oblasti lidské činnosti – zde je důkaz. Podívejte se.

Každý může být Mistrem svého talentu.

Objevte svůj talent na našem dalším semináři a staňte se i vy MISTREM svého talentu.

V dnešní moderní době podle statistik 80% – 90% lidí nežije svůj život. Základem života je poznání sebe sama: KDO jsem. Dokud toto nevíte, nemůžete ani vědět CO v životě chcete a JAK toho dosáhnout. Abyste mohli žít naplněný a šťastný život, musíte znát sami sebe. Musíte znát svůj přirozený talent i potenciál. Ten pak máte v životě využívat a rozvíjet. Tak dosahujete naplnění a štěstí, jdete po SVÉ životní cestě a za SVÝM snem a cílem. Pokud víte, KDO jste, životní cesta je jednoduchá, využíváte energii Flow, díky které jdete za SVÝM cílem bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Lidé, kteří nevědí KDO jsou, životem jen bloudí a jejich cesta je obtížná a vyčerpávající. Takový by ale váš život být neměl.

Proto vám nabízíme tento zajímavý seminář, kde se dozvíte KDO skutečně jste, jaké jsou vaše přirozené talenty, silné stránky a jaký je váš životní potenciál. Pomůžeme vám také nastavit základní životní oblasti (jako např. kariéra, vztahy, rodina, bohatství atd.), abyste si mohli vytvořit a udržovat SVOJI životní rovnováhu.

Získáte svůj osobní Astrotyp a základní nastavení své životní cesty a rovnováhy

Astrotyp je jedním z nejspolehlivějších nástrojů pro určení typologie a charakteru člověka.

KONEČNĚ BUDETE PŘESNĚ VĚDĚT:

  • KDO JSEM
  • CO MÁM DĚLAT
  • JAK MÁM ŽÍT
  • ČEHO MOHU V ŽIVOTĚ DOSÁHNOUT

Astrotyp vám ukáže:

  • Přirozený talent – jak ho budovat a využívat
  • Celkový životní potenciál – co vše v životě zvládnete

Čtverec životní rovnováhy vám pomůže nastavit všechny důležité oblasti života.

Základní nastavení životní rovnováhy vám pomůže nastavit důležité oblasti života tak, abyste na své cestě lehce a bez velkého úsilí dosahovali svých cílů a využili tak energie Flow.

Kromě svého osobního Astrotypu a základní životní rovnováhy od nás obdržíte knihu ČÍNSKÉ HOROSKOPY – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ, která vám bude sloužit jako celoživotní pomůcka pro správné řešení různých životních situací a jak jednat s různými lidmi tak, abyste si je vždy získali na svoji stranu.

Pokud byste měli o knihu zájem již dnes, můžete ji koupit ZDE (v případě, že se semináře zúčastníte, odečteme vám cenu knihy z ceny semináře).

Přihlášky na dasa@byu.cz nebo telefonicky 602 556 479.

Nebo vyplňte tento krátký přihlašovací formulář:

Tato kniha vám pomůže odhalit vaše pravé JÁ, ale také ostatních lidí.

KDY: 13. – 14.5. (v sobotu od 10 do 17 hod. a v neděli od 10 do 14 hod.)

KDE: Jazykový institut Praha (JIPKA), Národní 37, Praha 1

CENA: 5,000 Kč

Uložit

Uložit

Uložit

%d bloggers like this: