PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2022

připravili jsme novÝ přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Seminář má dvě části: V první části si ukážeme jak se máme připravit na energii roku 2022 – rok Vodního Tygra a jaké energie nám přinese. Ve druhé části budeme pracovat s vaší osobní typologií, kterou na semináři obdržíte, abyste věděli jak VY KONKRÉTNĚ můžete energie roku využít pro sebe a své plány.

Na novém praktickém semináři, si ukážeme, jaké energie v roce 2022 budou vládnout, co nám přinesou, jak a k čemu je můžete vy osobně využít a jak se na ně co nejlépe připravit (na semináři budete pracovat se svojí vlastní typologií, kterou na seminář obdržíte). Ukážeme si příležitosti, které máme využít, ale také hrozby, kterým bychom se měli umět vyhnout. S dobrou přípravou tak můžeme silné energie roku 2022 využít na maximum a začít budovat novou prosperující budoucnost v našem životě. Každý účastník obdrží svoji vlastní typologii a dozví se, jak energie roku budou působit individuálně na něj a jak osobně co nejlépe energie roku využít.

Příprava na rok 2022 bude stejně důležitá, jako byly přípravy na roky 2020 a 2021. Nejde jen o to, abychom znali obecné energie roku, ale jak konkrétně každý z nás může tyto energie využít. Každý z nás je jiný a proto i jinak může pracovat s energiemi roku 2022. A to, jak s nimi můžete pracovat právě vy se dozvíte na tomto semináři.

Věděli jsme, že s rokem 2020 přichází celé nové dvanáctiletí, které bude ovládáno energiemi Kovu. A právě rok 2020 tyto silné energie Kovu přinesl. Věděli jsme, že je to rok, který přinese něco nového, novou budoucnost a že od roku 2020 již nic nebude tak, jak to bylo dřív.

Proto jsme měli být na tyto změny opravdu dobře připraveni. A průběh roku 2020 nám toto vše opravdu potvrdil. „Doba kovidová“ změnila celý svět, a to velmi ostře a bez skrupulí (Kov se s ničím opravdu nemaže). Byla stanovena nová přísná pravidla, kterým jsme se museli podřídit. Věděli jsme také, že rok 2020 silně zasáhne do oblasti zdraví. A přesně to se také stalo.

Rok 2020 byl pod vládou Kovové Krysy a ta nám měla jasně a důrazně ukázat, že je třeba hledat nové cesty, a to opravdu ve všech oblastech života. Měli jsme se zbavit všeho, co nám již nefunguje, neslouží a zaměřit se na hledání nových řešení, nové budoucnosti.

V roce 2021 vládly opět silné kovové energie s Kovovým Buvolem a ještě více nás utvrdily v tom, že se změnami musíme počítat, že se jim nevyhneme a že silně ovlivní naše životy v budoucnosti. Nová pravidla byla opět silně vymáhána a ještě více nás rok 2021 utvrdil v tom, že změna je nezvratná. Měli jsme tak začít přemýšlet o tom, po jaké nové cestě se vydáme a měli jsme se na ni začít připravovat.

Rok 2022 přinese opravdu silné a průrazné energie. Pokud budeme připraveni a budeme mít silnou energii, může nás posunout hodně kupředu. Využijte sílu a dravost Tygra.

Rok 2022 nám nijak neuleví. Přicházejí velmi dravé a silné energie, které nás mohou posunout opravdu hodně kupředu, pokud budeme připraveni. Každý se ale musí připravit jinak na základě své typologie, kterou na semináři obdržíte. Dodají nám průraznost, se kterou máme vykročit na novou cestu. Pokud nebudeme připraveni, mohou nás svojí průrazností velmi vyčerpat. Bude to jakýsi start, který bychom neměli zmeškat. Proto bychom měli stát na startu roku 2022 opravdu dobře připraveni a mít dostatek sil, abychom mohli vyrazit kupředu.

Dobrý start je polovina vítězství.

Rok 2022 přinese velké změny energií. Kov vystřídá Dřevo, Voda a Země. Bude vládnout Vodní Tygr. Zároveň budou vládnou energie našeho JÁ, proto je nutné znát svoji typologii. To znamená, že nebudeme mít podporu jiných energií a vše bude opravdu jen a jen na nás. Proto musíme být dostatečně silní, abychom v tomto silném roce obstáli.

Přihlaste se na seminář co nejdříve na skolafrs@gmail.com nebo pomocí přihlašovacíHO formulářE.

V případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 736 199 717

přihlašovací formulář – ONLINE SEMINÁŘ

Termín: 23.1. 2022

Online: na platformě ZOOM

Cena 3,750 Kč


další seminář, na který se můžete přihlásit:

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 9.1. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement