PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2022

připravili jsme novÝ přípravný seminář na rok 2022

PŘIHLASTE SE NA OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZI NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Na novém praktickém semináři, si ukážeme, jaké energie v roce 2022 budou vládnout, co nám přinesou, jak a k čemu je máme využít a jak se na ně co nejlépe připravit. Ukážeme si příležitosti, které máme využít, ale také hrozby, kterým bychom se měli umět vyhnout. S dobrou přípravou tak můžeme silné energie roku 2022 využít na maximum a začít budovat novou prosperující budoucnost v našem životě.

Příprava na rok 2022 bude stejně důležitá, jako byly přípravy na roky 2020 a 2021. Věděli jsme, že s rokem 2020 přichází celé nové dvanáctiletí, které bude ovládáno energiemi Kovu. A právě rok 2020 tyto silné energie Kovu přinesl. Věděli jsme, že je to rok, který přinese něco nového, novou budoucnost a že od roku 2020 již nic nebude tak, jak to bylo dřív.

Proto jsme měli být na tyto změny opravdu dobře připraveni. A průběh roku 2020 nám toto vše opravdu potvrdil. „Doba kovidová“ změnila celý svět, a to velmi ostře a bez skrupulí (Kov se s ničím opravdu nemaže). Byla stanovena nová přísná pravidla, kterým jsme se museli podřídit. Věděli jsme také, že rok 2020 silně zasáhne do oblasti zdraví. A přesně to se také stalo.

Rok 2020 byl pod vládou Kovové Krysy a ta nám měla jasně a důrazně ukázat, že je třeba hledat nové cesty, a to opravdu ve všech oblastech života. Měli jsme se zbavit všeho, co nám již nefunguje, neslouží a zaměřit se na hledání nových řešení, nové budoucnosti.

V roce 2021 vládly opět silné kovové energie s Kovovým Buvolem a ještě více nás utvrdily v tom, že se změnami musíme počítat, že se jim nevyhneme a že silně ovlivní naše životy v budoucnosti. Nová pravidla byla opět silně vymáhána a ještě více nás rok 2021 utvrdil v tom, že změna je nezvratná. Měli jsme tak začít přemýšlet o tom, po jaké nové cestě se vydáme a měli jsme se na ni začít připravovat.

Rok 2022 přinese opravdu silné a průrazné energie. Pokud budeme připraveni a budeme mít silnou energii, může nás posunout hodně kupředu. Využijte sílu a dravost Tygra.

Rok 2022 nám nijak neuleví. Přicházejí velmi dravé a silné energie, které nás mohou posunout opravdu hodně kupředu, pokud budeme připraveni. Dodají nám průraznost, se kterou máme vykročit na novou cestu. Pokud nebudeme připraveni, mohou nás svojí průrazností velmi vyčerpat. Bude to jakýsi start, který bychom neměli zmeškat. Proto bychom měli stát na startu roku 2022 opravdu dobře připraveni a mít dostatek sil, abychom mohli vyrazit kupředu.

Dobrý start je polovina vítězství.

Rok 2022 přinese velké změny energií. Kov vystřídá Dřevo, Voda a Země. Bude vládnout Vodní Tygr. Zároveň budou vládnou energie našeho JÁ. To znamená, že nebudeme mít podporu jiných energií a vše bude opravdu jen a jen na nás. Proto musíme být dostatečně silní, abychom v tomto silném roce obstáli.

Připravili jsme pro vás dvě varianty přípravného semináře: prezenční (s osobní účastí) v Praze a online. Můžete si tedy vybrat formu, která vám nejvíce vyhovuje. Přihlašovací formuláře na obě varianty najdete na konci této stránky.

Nově jsme vymysleli ještě jednu variantu: Kdyby se vám líbilo, abychom seminář uspořádali ve vašem městě nebo okolí, napište nám na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 736 199 717 a pokud bude více než 10 zájemců, rádi uděláme seminář kdekoliv.

Irena a Jiří Černákovi

Přihlaste se na seminář co nejdříve na skolafrs@gmail.com nebo pomocí přihlašovacíHO formulářE – OSOBNÍ NEBO ONLINE VERZE.

V případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 736 199 717

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ – PREZENČNÍ SEMINÁŘ (OSOBNÍ ÚČAST)

Termín: 31.10. 2021

Místo konání: PRAHA – Opletalova 19, Praha 1, Sídlo Fondu Tradiční čínské medicíny

Cena: 4,000 Kč

přihlašovací formulář – ONLINE SEMINÁŘ

Termín: 21.11. 2021

Online: na platformě ZOOM

Cena 3,750 Kč