přípravný seminář na druhou polovinu roku 2022

SPECIÁLNÍ PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA DRUHOU POLOVINU ROKU 2022

V krásném prostředí Jeseníků v místě s nejčistším vzduchem v Evropě

Předpovědi na rok 2022, které jsme předpovídali na přípravném semináři na rok 2022 se naplňují. Vodní Tygr opravdu mění svět a neustále přináší skokové změny což má negativní vliv na naši životní rovnováhu. Naše schopnost se s rychlými změnami vyrovnat nás velmi vyčerpává.

V druhé polovině roku se změny mohou ještě více stupňovat a my je budeme ještě hůře snášet, protože nebudeme mít oporu v silných energiích, ale naopak budou nás navíc oslabovat i energie podzimu a zimy.

Proto vás chceme pozvat na speciální přípravný seminář, jak tyto energie v druhé polovině roku zvládnout a udržet si životní rovnováhu. Podzimní a zimní energie budou klesat a o to hůře budeme nepříznivou situaci zvládat. Musíme se dopředu opravdu dobře připravit, aby nás změny nevyčerpaly.

Bude zde kombinace negativních energií, které se mohou ještě více zhoršovat (růst cen, nedostatek finanční rezervy, nedostatek zboží, růst nezaměstnanosti, rostoucí sociální napětí, rostoucí náklady bydlení, zhoršená situace ve světě, další kovidová vlna a mnoho dalších vlivů) a klesajících energií podzimu a zimy.

To, jak zvládneme tento rok silně ovlivní naši budoucnost na mnoho let dopředu (rok 2022 je vykročením do nové budoucnosti).

 Abychom se připravili co nejlépe, uspořádali jsme tento seminář ve velmi pozitivním stylu. Bude se konat v Jeseníkách přímo pod Pradědem (Vrbno pod Pradědem – hotel Peras), kde je nejčistší vzduch v celé Evropě. Seminář se bude konat v termínu 15.7.-17.7.

Program:

Pátek

Příjezd a ubytování

Od 18:00 společný oheň, opékání a grilování (maso i zelenina), venkovní posezení a příjemné povídání na čerstvém vzduchu.

Sobota

10:00 – 13:00

Přípravný seminář

13:00 – 14:00

Společný oběd

14:00 – 15:00

Siesta

15:00 – 18:00

Přípravný seminář

19:00 – 21:00

Společná večeře – ochutnávka pokrmů s výhonky (děláme něco pro zdraví) a ochutnávka cukrářských dobrot (děláme něco pro radost)

Neděle

10:00 – 14:00

Přípravný seminář

14:00

Ukončení semináře

Cena semináře 3,000 Kč

Cena ubytování 1,030 Kč/noc se snídaní

Cena stravování 670Kč/osoba (pátek: grilování, sobota: oběd, večeře)

Informace o ubytování, službách, stravování a cenách v přiloženém dokumentu.

Kapacita semináře je omezena na 22 osob. Proto se přihlaste co nejdříve, abyste si zajistili místo na semináři – pomocí formuláře – viz níže, nebo na mail skolafrs@gmail.com

Moc se na vás těšíme.

https://www.facebook.com/skolafrs

PŘIHLASTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE NEBO NA skolafrs@gmail.com

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store