PODNIKÁNÍ A KARIÉRA V ROCE 2023 – PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ

připravili jsme novÝ přípravný seminář na rok 2023, který může být i rokem prosperity

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍCH FORMULÁŘÍCH NA KONCI TÉTO STRÁNKY

Na novém praktickém semináři, si ukážeme, jak co nejlépe využít energie roku 2023 pro podnikání a kariéru, abychom i v tomto zajímavém roce mohli slavit úspěch. Ukážeme si příležitosti, které máme využít, ale také hrozby, kterým bychom se měli umět vyhnout. S dobrou přípravou tak můžeme příznivé energie roku 2023 využít na maximum a začít budovat PROSPERITU úspěšného podnikání a kariéry.

Příprava na rok 2023 bude stejně důležitá, jako byly přípravy na roky 2020, 2021 a 2022. Věděli jsme, že s rokem 2020 přichází celé nové dvanáctiletí, které bude ovládáno energiemi Kovu. A právě rok 2020 tyto silné energie Kovu přinesl. Věděli jsme, že je to rok, který přinese něco nového, novou budoucnost a že od roku 2020 již nic nebude v podnikání ani kariéře tak, jak to bylo dřív.

V roce 2022 se za vlády Vodního Tygra začaly tyto změny projevovat v našem podníkání. Přišlo mnoho náhlých změn, velmi radikálních a důrazných. Rozhodně nás donutily nesedět na místě a čekat, ale naopak měli jsme jednat a uvědomovat si, co se vlastně mění a co to pro nás bude znamenat.

V roce 2023 nám bude vládnout Vodní Zajíc, který nám pomůže tyto změny správně implementovat do všech oblastí našeho života, tedy i do oblasti podnikání a kariéry. Víme, že v oblasti byznysu bylo nutné udělat mnoho změn a firmy a podnikatelé nyní musí těmto změnám přizpůsobit své podnikání a obchodní strategie.

Rok 2023 bude vyžadovat, abychom se co nejlépe vypořádali se zmněnami, které přinesl Tygr v roce 2022 a přizpůsobili jim své podnikání.

Pokud dobře využíjeme energie Vodního Zajíce, můžeme aktuální změny využít jako velké příležitosti. Energie Zajíce je totiž provázena energií PROSPERITY. Bylo by tedy škoda toho nevyužít.

Přihlaste se na seminář co nejdříve na skolafrs@gmail.com nebo pomocí přihlašovacíHO formulářE.

V případě, že vám po vyplnění formuláře nepřijde naše odpověď, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com nebo volejte na 736 199 717

přihlašovací formulář – ONLINE SEMINÁŘ

Termín: 21.1. 2023 10:00 – 18:00

Online: na platformě ZOOM

Cena 4,000 Kč

Advertisement