ONLINE SEMINÁŘ: BYZNYS STRATEGIE PODLE FENG REN SHUI

Stabilní a dlouhodobá strategie v podnikání vede k dlouhodobým úspěšným výsledkům

Pokud chcete, aby vám podnikání skutečně úspěšně fungovalo, musíte mít správně nastavenou strategii. Feng Ren Shui k tomu nabízí mnoho užitečných nástrojů.

o semináři

byznys strategie podle feng ren shui

Jak si nastavit podnikání a vytvořit fungující byznys strategii s využitím nástrojů Feng Ren Shui se naučíte na tomto novém semináři. Budete umět využít metodu Ba Gua pro nastavení firmy, její mise, vize a strategie, jak si určit správné zákazníky (cílovou skupinu), rozsah a velikost podnikání, firemní hodnoty a kulturu, jak si vytvořit to správné prostředí pro podnikání, z čeho vycházet a na čem stavět, jaké benefity pro zákazníky vytvářet, abyste byli pro ně výjimeční a zajímaví.

rok 2021 je ideální pro nastavení nové strategie

V roce Kovového Buvola jsou právě ideální energie pro nastavení správné a dlouhodobé byznys strategie pro vaše podnikání. Využijte toho na maximum. Právě díky energiím Kovového Buvola bude tato strategie opravdu dlouhodobá a povede vás k vašemu cíli v podnikání.

PROČ FENG REN SHUI?

Feng Ren Shui nám dává mnohé nástroje, jak si vytvořit ty nejlepší podmínky nejen pro náš život, ale také pro kariéru, podnikání i jednotlivé projekty či činnosti. Využití těchto nástrojů vede k dlouhodobému úspěchu.

termín:

27.3. 2021

10:00 – 18:00

Cena: 3,000 Kč

SEMINÁŘ PROBÍHÁ ONLINE NA APLIKACI ZOOM

Všichni účastníci obdrží link na připojení před začátkem semináře na svůj email.

Těšíme se na vás 🙂

Advertisement