nový kurz: poZNEJTE SVÉ SILNÉ STRÁNKY A ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT

life force energy management

FENG REN SHUI DAO DE – VAŠE CESTA A SÍLA

Tento kurz je určen pro všechny z vás, kteří jste se rozhodli jít v životě svojí vlastní cestou. Naučíte se poznat sami sebe, svůj přirozený talent, silné stránky, jak najít svoji cestu, jak dosahovat svých cílů a vytvořit si prosperitu ve všech oblastech života.

To vše se naučíte v našem novém 9-ti denním kurzu Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla.

začínáme v září 2022

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

Díky nástrojům Feng Ren Shui budete úspěšně dosahovat svých cílů, budete silní a odolní, budete mít pevné zdraví, nebudete si vyčerpávat vlastní energii a díky tomu si nebudete zkracovat svůj život – budete umět základy LIFE FORCE ENERGY MANAGEMENT.

co vše se v kurzu naučíte:

1. naučíte se POZNat SVÉ SILNÉ STRÁNKY – TYPOLOGIE FENG REN SHUI

Každý člověk má své silné stránky a přirozený talent, který mu ukazuje, jakou cestou (DAO) se má v životě vydat.

Nejsilnější jste, když jste sami sebou. Abyste mohli být sami sebou, musíte nejprve poznat své životní energie: svůj přirozený talent a své silné stránky.

Naučíte se pracovat s typologií Feng Ren Shui díky které poznáte svoji energii: přirozený talent a silné stránky. Typologie FRS vám ukáže vaši životní cestu (DAO) a jak na této cestě dosahovat svých cílů – čím máte být, jak si cíle stanovit, jaký je smysl vašeho života. Vytvořili jsme pro vás mobilní aplikaci Typologie FRS, kterou si můžete stáhnout ZDE:

2. naučíte se posilovat SVOJI SÍLU A ODOLNOST – METODA BA GUA

Abyste svoji cestu (DAO) byli schopni naplnit a dosáhli prosperity ve všech oblastech života, potřebujete k tomu sílu a energii (DE). Tu si musíte v průběhu života stále chránit a posilovat. Vaše síla a energie budou růst, pokud si pro ně vytvoříte správné životní podmínky.

Naučíte se pracovat s nástrojem Feng Ren Shui Ba Gua, jak si správně nastavit nejdůležitější oblasti svého života, aby byly zdrojem vaší energie a síly (DE).

Feng Ren Shui - 2021 - hledání nové cesty
Metoda Ba Gua – nastavení oblastí života jako zdroj síly a energie

3. NAUČÍTE SE VYTVOŘIT SI TO NEJLEPŠÍ PROSTŘEDÍ PRO SVŮJ ŽIVOT I PRÁCI – UMĚNÍ PRÁCE S PROStorEM

Dalším zdrojem vaší síly (DE) je prostředí, ve kterém žijete a pracujete. V kurzu Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla se naučíte vytvořit si pro sebe to nejlepší prostředí, které bude zdrojem vaší energie, kde vaše síla bude růst a nebude docházet k vašemu vyčerpání. Naučíte se využívat nástroje a techniky Feng Ren Shui k tomu, aby váš prostor pro život a práci posiloval vaši sílu.

Prostředí, ve kterém žijete nebo pracujete musí být zdrojem vaší energie

Pokud budete sami sebou, budete žít ve správných podmínkách a ve správném prostředí, budete prosperovat ve všech oblastech vašeho života.

Termíny:

Kurz začíná v září 2022 – přesné termíny upřesníme.

VŠECHNY SEMINÁŘE BUDOU NAHRÁVÁNY, TAKŽE POKUD SE NĚKTERÝ DEN NEBUDETE MOCI OSOBNĚ ZÚČASTNIT, BUDETE MÍT K DISPOZICI NAHRÁVKU, TAKŽE VÁM NIC NEUTEČE

Vždy od 10:00 do 18:00

ONLINE na platformě ZOOM.

Cena: 18,000 Kč bez DPH

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

těším se na vás

odkazy na související články k tématu vaše cesta a síla:

Advertisement