NOVÁ KNIHA

POZNEJTE SAMI SEBE, SVŮJ PŘIROZENÝ TALENT A POTECNIÁL

Nová kniha Čínské horoskopy – ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ (můžete ji koupit např. zde: http://neoluxor.cz/beletrie/cinske-horoskopy–256615/) je určena všem, kteří chtějí  prožít naplněný, úspěšný a šťastný život. Díky této knize nejenže poznáte své pravé JÁ, ale také své silné stránky, které máte v životě nejvíce využívat a rozvíjet. Poznáte svůj přirozený talent. Dozvíte se, ale také, jaké jsou vaše slabé stránky, které vám život zbytečně komplikují a čemu se tedy raději vyhýbat. Navíc se dozvíte, jak si nastavit své vztahy, kariéru, bohatství……

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat

Tato kniha vám poradí v různých životních situacích, v poznání sebe i druhých a jak se správně zachovat

Kniha je napsána tak, aby byla vaším celoživotním průvodcem. Můžete s ní pracovat každý den. Poradí vám, jak nakládat s různými situacemi, jak řešit problémy či využívat příležitosti, jak jednat s lidmi ve vašem okolí.

KDO JE KDO

POZNEJTE LIDI VE SVÉM OKOLÍ

Charakter knihy vám navíc pomůže poznat pravé JÁ svých blízkých, partnerů, dětí, kolegů, nadřízených atd. Pomůže vám pochopit jejich jednání a chování. Budete umět s nimi jednat tak, aby vaše vztahy byly pro vás příznivé. Budete vědět, co je motivuje, čím je potěšit a naopak, čím si je můžete zbytečně znepřátelit.

Kniha je k dostání ve všech větších obchodech s knihami a eshopech

Kniha ODHALTE SVÉ PRAVÉ JÁ vám rozhodně usnadní život, který vám tak začne přinášet naplnění a radost. Velmi rychle pochopíte mnohé souvislosti ve svém životě a ve vztazích s druhými lidmi. Kniha je k dostání u všech velkých knihkupců.

Pokud vás toto téma zajímá, můžete nás sledovat i na www.facebook.com/akademiestesti a zúčastnit se našich přednášek a seminářů. Můžete též odbírat zdarma měsíčník HAPPYWEEK, který přináší rady a tipy na každý měsíc podle jeho aktuálních energií. V HAPPYWEEKu také najdete energie na každý den v měsíci. HAPPYWEEK si můžete objednat zdarma na dasa@byu.cz nebo telefonicky na 602 556 479.

Reklamy
%d bloggers like this: