MEETINKA

MEETINKA – dokonalé místo pro životní proměny

Proměňte svůj život v krásu, kvalitu a harmonii

Foto: freepik.com

Máme pro vás připravený nový projekt MEETINKA. Naším základním „učitelem“ je příroda a její zákony. Ty nám přiblížilo umění Feng Shui a my je od té doby šíříme dál. Učení předáváme při našich setkáních s lidmi na přednáškách, kurzech, seminářích či osobních konzultacích.

Měli jsme to štěstí, že nám příroda sama ukázala místo, kde můžeme její „učení“ předávat ještě lépe. Toto nové místo se tak stává novým centrem našich aktivit a moc rádi vás zde přivítáme.

Foto: freepik.com

Přirozené prostředí louky, kterou jsme nazvali „meetinka“ (spojení meeting – angl. setkání a mýtinka – krásné místo v přírodě), přímo zve k harmonickému životu. Vnímání a učení zde jde jako samo. Nejen, že se zde dozvídáte nové znalosti, ale můžete je hned vidět přímo v přírodě.

Toto krásné a harmonické místo vás okouzlí svojí energií. Budete se zde rádi učit, setkávat s novými lidmi, zkoušet si nové dovednosti, zlepšovat kvalitu svého života a hledat rovnováhu ve všech oblastech svého života.

Foto: freepik.com

Splynutí s přírodou a harmonie mezi ní a tím, co se zde všechno naučíte je ideálním prostředím pro proměnu vašeho života v kvalitní, krásný a harmonický život. A právě správné prostředí je základem úspěchu života. Všemu se daří jen tam, kde je příznivé prostředí. A my víme, že MEETINKA takovým prostředím je.

Již brzy zveřejníme program akcí, které na MEETINCE plánujeme se začátkem nového dvanáctiletí, které začíná v roce 2020 s vládou tzv. Kovové Krysy. Pokud máte zájem dozvědět se víc, napište nám v tomto formuláři svůj email a my vám veškeré informace pošleme.

Těšíme se na vás na MEETINCE.

Reklamy