KURZ LIFE COACH

 

Image result for life coaching

LIFE COACH – VELKÁ BUDOUCNOST

Nejrychleji rostoucí profese na světě. Nyní na dynamickém vzestupu i u nás.

Přidejte se k nám a pomáhejte těm, kteří to potřebují. Staňte se Life Coachem.

Pomáháme lidem již 10 let. Protože je naše praxe úspěšná a zkvalitňuje lidem život, chceme pomáhat více lidem. Proto potřebujeme nové partnery, nové Life Coache do našeho týmu, kteří budou pomáhat spolu s námi.

Naplňuje vás pomáhat druhým? Je pro vás kvalita života důležitá? Jste v práci rádi svými pány? Rádi si sami určujete tempo a styl vaší práce? Nechcete již být svazováni velkou firmou, pracovat od – do ve velkém „open-space prostoru“ se stovkami dalších lidí? Unavuje vás práce ve velké korporaci? Pokud ano, pak práce Life Coache může být právě pro vás.

 

Jako Life Coach budete pomáhat svým klientům zlepšit kvalitu jejich života v různých životních oblastech. Budete pro ně jejich oporou, průvodcem a povedete je procesem změny k lepšímu a kvalitnějšímu životu. Pomoc bude hlavním smyslem vaší práce, která vás bude zcela naplňovat a přinášet vám každodenní radost a potěšení. Vaším naplněním a úspěchem pak bude kvalitnější život vašich klientů. Není hezčí pocit, než pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. V dnešní době počet lidí, kteří aktivně hledají pomoc dramaticky roste. Potřebují kvalifikovaného partnera, který jim pomůže život zvládnout a zlepšit jeho kvalitu. Počet těchto klientů tak bude stále rychleji narůstat. Nikdo nechce být na život sám a coach je velmi užitečným partnerem pro všechny oblasti života.

Rádi byste se takové cestě věnovali, ale nevíte jak na to? Máte pochybnosti, že právě vy můžete být dobrým coachem? V tomto rozhodování vám rádi pomůžeme. Než takové rozhodnutí učiníte, poskytneme vám konzultace a pohovor, po kterém si odpověď na otázku: „Mohu být dobrým a úspěšným coahcem?“ budete umět dobře odpovědět. Pokud si sami odpovíte: „ANO“, pak už jen stačí se přihlásit do našeho nového kurzu pro Life Coache.

OVLÁDEJTE VŠECHNY OBLASTI ŽIVOTA

Kurz Life Coach vás velmi dobře připraví pro tuto novou profesi. Naučíte se základy a pravidla všech důležitých oblastí života:

Pomáhejte lidem nastavit vyrovnaný život ve všech oblastech života.

 

1. poznání sebe sama, přirozeného talentu a silných stránek;

2. kariéra a povolání (životní cesta);

3. vztahy;

4. rodina;

5. prosperita a bohatství;

6. hodnoty a pravidla života;

7. nastavení budoucnosti;

8. vytvoření kvalitního zázemí a domova;

9. stanovení životních vizí a cílů.

V rámci kurzu si tyto základy a pravidla všech oblastí života sami aplikujete ve svém vlastním životě. Tím získáte osobní zkušenost, která je pak v rámci práce Life Coahce k nezaplacení. Budete mít tedy znalosti, nástroje, ale také významné osobní zkušenosti ze svého vlastního života. Tím vaše hodnota pro zákazníka nesmírně vzroste. Nebudete pak „jen“ coachem, ale i zkušeným mentorem a průvodcem svých klientů. Budete žít život, který pak budete umět pomoci nastavit i svým klientům. Tím se výrazně odlišíte od ostatních coachů a budete pro zákazníky daleko cennějším partnerem.

Díky vašemu vedení bude váš klient snadno dosahovat svých cílů.

ROZSÁHLÝ A INTENZIVNÍ KURZ

Abyste se stali opravdu dobrým a kvalifikovaným coachem ve všech oblastech života, projdete intenzivním a rozsáhlým kurzem.

Absolvujete celkem:

7 víkendů zajímavého školení, tréninku

7 hodin osobních konzultací včetně praxe ve svém vlastním životě.

Kurz pak bude zakončen závěrečným testem, který vaši kvalifikaci kvalitního Life Coache potvrdí. Po úspěšném absolvování závěrečného testu obdržíte Certifikát kvalifkovaného Life Coache.

VAŠE KARIÉRA LIFE COACHE – NEBUDETE NA TO SAMI

Tím však naše podpora pro vás nekončí. Jako kvalifkovaný Life Coach budete zařazeni do našeho týmu Life Coachů v Programu pomoci, ve kterém budeme podporovat vaší praxi Life Coache. Tým bude propagovaný na stránkách našeho Programu a vaše služby budou aktivně Programem nabízeny potenciálním zákazníkům. Program také bude pořádat další doplňují školení a akce pro zlepšení a zvýšení vaší kvalifikace. Po ukončení kurzu tak nebudete na svoji praxi sami, ale budete mít stále podporu celého našeho Programu a týmu. Program bude pro vaše zákazníky záštitou vaší kvality a podpoří vaší kvalifikací v očích klientů. Program tak bude i zdrojem vašich klientů.

NE KAŽDÝ MŮŽE BÝT KVALITNÍM LIFE COACHEM

V kurzu učíme, že každý člověk má svůj přirozený talent, který má v životě rozvíjet ve své praxi. A protože se každý rodí s určitým talentem (nikdo nemůže být vším), ne každý bude mít přirozený talent stát se kvalitním coachem. Do našeho kurzu tak budeme vybírat jen ty z vás, kteří tento přirozený talent mají. A protože se přirozený (při rození)  talent získává při narození,  umíme ho určit z data narození za pomoci metody Feng Shui. Z typologie a charakteru osobnosti víme, že tento přirozený talent mohou mít lidé narození jen v určitých termínech narození: rok, měsíc, den, hodina.

Uchazeč však musí splňovat i další podmínky pro to, aby se stal opravdu kvalitním a úspěšným Life Coachem. Jako budoucí průvodce života, musíte mít určité životní zkušenosti. Proto každý uchazeč musí být starší 35-ti let, musí žít v uzavřeném manželství a mít rodinu, nebo alespoň žít v dlouhodobém partnerském vztahu (nejméně 2 roky) s tím, že plánuje uzavřít sňatek a mít rodinu. Toto jsou základní „životní“ podmínky pro kariéru kvalitního a úspěšného Life Coache našeho Programu. Předchozí vzdělání ani praxe není pro přijetí do kurzu rozhodující, ale bude brána v potaz při osobním pohovoru.

Pokud splňujete všechny výše uvedené podmínky, můžete se do kurzu přihlásit. Na základě vaší přihlášky pak proběhne osobní pohovor. Po zhodnocení tohoto pohovoru vám bude sděleno, zda-li jste byli ke studiu v kurzu Life Coach přijati.

VÝBĚROVÝ KURZ – PŘIHLASTE SE CO NEJDŘÍVE

Abychom mohli s každým účastníkem kurzu pracovat opravdu kvalitně a plně se mu věnovat, je počet účastníků omezen na 10.

Před začátkem kurzu v říjnu 2017 proběhne výběr vhodných uchazečů na základě osobního pohovoru. Proto je důležité, abyste se přihlásili co nejdříve.

Kurz bude probíhat v těchto termínech roku 2017 v Praze: 7.-8. 10., 28.-29.10., 18.-19. 11., 9.-10. 12., 27.-28. 1., 17.-18. 2., 10.-11. 3.  

V době mezi těmito termíny budou probíhat osobní konzultace a zavedení naučeného systému do vaší osobní životní praxe.

Cena kurzu: 51.900,- Kč.

Záloha na kurz 5,000 Kč. Uchazečům, kteří se nedostanou do kurzu na základě výběru a pohovorů, bude záloha vrácena zpět. U přijatých uchazečů je záloha nevratná a bude odečtena z celkové ceny kurzu.

Přihlášky posílejte na dasa@byu.cz.

Nebo můžete vyplnit tento jednoduchý formulář:

Těšíme se na vás a na to, že rozšíříte nejen náš tým, ale také řady spokojených a šťastných lidí, kteří žijí svůj vlastní život pro které je životním posláním pomáhat ostatním a měnit svět k lepšímu.

Případěné dotazy zasílejte na dasa@byu.cz nebo volejte 602 556 479

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

%d bloggers like this: