kurz: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

PRAKTICKÝ KURZ

Naučte se vytvořit domov, který bude nejen pevným zázemím pro vás a vaši rodinu, ale také zdrojem silné energie a vašeho zdraví.

PŘIHLASTE SE NA KURZ POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE NEBO EMAILEM NA ADRESU SKOLAFRS@GMAIL.COM

Pokud vám nepřijde ověřovací mail, dejte nám, prosím vědět na skolafrs@gmail.com. Děkujeme

DOMOV

Domov má velký vliv na kvalitu našeho života i na naše zdraví. Musíme si uvědomit, že domov je místo, ve kterém trávíme nejvíce času v našem životě. Energie domova tak mohou naše energie posilovat, nebo při špatném nastavení oslabovat a tím oslabovat i celý náš organismus.

Jak si vytvořit zdravý domov se silnými energiemi, které nás budou posilovat a podporovat se naučíte v tomto intenzivním online kurzu Školy Feng Ren Shui.

Probereme si hlavní zásady nastavení domova jako celku a pak si podrobně projdeme správné nastavení každé místnosti.

LOŽINCE

Naučíte se jak si správně nastavit ložnici, kam umístit postel, jak posílit svůj spánek a regeneraci vaší energie. Kvalita spánku je velmi důležitá pro vaši sílu a zdraví.

KUCHYŇ A JÍDELNA

Z hlediska posilování naší energie jsou velmi důležité kuchyň a jídelna. Zde připravujeme a konzumujeme potraviny, které jsou zdrojem naší energie. Kvalita energie těchto dvou místností ovlivňuje i kvalitu potravin.

KUCHYŇ

U kuchyně si ukážeme základní důležité zásady rozdělení jednotlivých částí – kde má být sporák, lednice, apod. Jaké doplňky v kuchyni umístit, jak vybírat barvy atd.

JÍDELNA

V jídelně je zase velmi důležitý jídelní stůl, jeho umístění, jeho design a jaké židle bychom měli u jídelního stolu mít. Ukážeme si, jak v jídelně můžeme podpořit naše bohatství a mnoho dalšího.

OBÝVACÍ POKOJ

Ukážeme si také různé varianty obývacích pokojů. Zde je důležité, kam umístit sezení a jak vytvořit celkové silné energie v této místnosti.

DĚTSKÝ POKOJ

Dětský pokoj má velký vliv na zdravý rozvoj našich dětí. Musíme si zde ale uvědomit, že je to pokoj, který má tři funkce: spánek, učení, hra. Sladit tyto tři různé energie je velmi složité. Ale i s tím nám nástroje Feng Ren Shui pomohou.

VCHOD

Velmi důležité pro celkovou energii domova je vchod. To je místo, které často mnoho lidí podceňuje, ale hraje klíčovou roli pro celkovou energii celého prostoru. Proto se zde naučíme důležité zákony, které bychom v oblasti vchodu měli dodržovat.

TOALETA/KOUPELNA

I ostatní místnosti našeho domova mají vliv na naší energii: toaleta, koupelna, chodby, předsíně atd. Proto nesmíme opomenout ani jejich energii a naučíme se, jak ji v těchto místnostech nastavit.

DOMOV

Správným nastavením všech místností domova si vytvoříte velmi hezkou, silnou a zdravou energii, která bude výrazně zlepšovat kvalitu vašeho života i vašeho zdraví.

Každý účastník kurzu obdrží detailní podklady s popisem každé mísntosti ve formátu pdf.

PŘIHLASTE SE NA KURZ POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE NEBO EMAILEM NA ADRESU SKOLAFRS@GMAIL.COM

Pokud vám nepřijde ověřovací mail, dejte nám, prosím vědět na skolafrs@gmail.com.

Termín: dvoudenní kurz víkend 21.5. 10:00 – 18:00, 22.5. 10:00 – 14:00

Cena: 4,000 (pro plátce DPH bude přičteno DPH)

Kurz je online na platformě ZOOM

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

videa ke kurzu: