JAK ZVOLIT SPRÁVNOU ŠKOLU A POVOLÁNÍ pro své děti

Chystá se vaše dítě v roce 2022 na střední či vysokou školu? Není mu ani vám jasné, která škola bude pro něj ta nejlepší? Rok 2022 je velmi vhodný pro rázný vstup do života.

Feng Ren Shui - energie května
Každé dítě by mělo znát svůj přirozený talent a silné stránky a v životě je rozvíjet.

Díky typologii Feng Ren Shui vám pomůžeme odhalit přirozený talent, silné stránky a potenciál vašeho dítěte. Pokud je bude v životě využívat a rozvíjet, může být samo sebou a prožít opravdu naplněný život a být ve svém povolání výjimečné. A právě studium by mělo být základem pro rozvoj talentu.

Rozvoj vlastního talentu a silných stránek děti navíc baví a nevyčerpává jejich energii. Studium pro ně není ničím namáhavé, a hlavně v něm uvidí smysl, který je pro studium opravdu důležitý.

Přihlaste se na speciální konzultaci, kde pomocí typologie člověka Feng Ren Shui můžeme určit ten nejlepší obor pro vaše dítě. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na telefonu 736 199 717. Konzultace trvá přibližně jednu hodinu.

Navíc jsme právě pro studenty připravili speciální cenu 1,357 Kč se speciální symbolikou – 1 = životní cesta/povolání, 3 – navázat na své silné stránky, 5 = být sám sebou/silné JÁ, 7 = budoucnost (běžná cena konzultace 1,750 Kč).

Konzultace probíhá online na platformě ZOOM. Před konzultací vám pošleme do mailu link na připojení.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 9.1. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement