KURZ FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

kurz

FENG SHUI PRO VÁŠ ŽIVOT

Buďte úspěšní a šťastní ve všech oblastech života.

Štěstí je důležité pro stále více lidí. Tento kurz vás naučí, jak si šťastný život správně nastavit.

Moderní doba přináší mnoho změn a příležitostí. Lidé již nechtějí mít úspěch a štěstí jen jedné životní oblasti. Chtějí prožívat štěstí a naplnění ve VŠECH oblastech života. Feng Shui je systém, který vám umožní, abyste toho dosáhli i vy.

Naučíme vás základní principy všech důležitých oblastí vašeho života. Poznáte sami sebe, jak si vybrat vhodného životního partnera a jak si s ním nastavit šťastný vztah. Budete umět vytvořit šťastnou a bohatou rodinu, dozvíte se, jak si nastavit celoživotní hojnost. Určíte i své základní životní hodnot, kterou jsou pro vás důležité. Budete umět nastavit si svoji budoucnost, jak si stanovit správné cíle a jak dosáhnout svých vizí a cílů. A v neposlední řadě se naučíte jak si vytvořit krásný domov a prostředí, ve kterém můžete štěstí opravu prožívat každý den.

Feng Shui není jen o nastavení interiéru. Je o nastavení CELÉHO VAŠEHO ŽIVOTA.

Naučíte se také pracovat s energií času a prostoru. Budete vědět nejen jak, ale také kdy a kde se vaší aktivitě bude dařit nejlépe.

Ale nejen to. Budete umět pracovat s energií lidí. Poznáte jejich charakter, chování, talent a budete je moci využívat na své cestě k cíli. Nebudete tak na nic v životě sami. Obklopíte se lidmi, kteří vám pomohou vašich cílů dosáhnout.

Využívejte energie kolem sebe a nevyčerpávejte zbytečně sami sebe.

Budete žít život, který již není vyčerpávající. Využijete zdrojů energie času, člověka a prostoru a nebudete zbytečně vyčerpávat sami sebe. Naučíte se jak si chránit a udržovat své zdraví, ale i zdraví svých blízkých.

Kurz se skládá z pěti víkendů:

Energie člověka – Astrotyp

30.9. – 1.10.

Poznáte sami sebe, svůj přirozený talent, potenciál a silné stránky

Energie vztahu a rodiny

21.-22. 10.

Naučíte se nastavit si vztahy tak, aby byly harmonické a nekonfliktní

Energie času

11.-12. 11.

Budete umět pracovat s časem, abyste dělali různé aktivity ve správný čas a šetřili tak svoji energii a vyhýbali se zbytečným konfliktům

Energie prostoru

2.-3. 12.

Budete umět nastavit interiér tak, aby vám i celé rodině dodával energii a pomáhal vám bez zbytečného úsilí dosahovat vašich cílů

Energie zdraví

20.-21. 1.

Naučíte se základní principy zdraví a jak si zdraví udržet a chránit

Přihlášky posílejte na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479.

Cena: 15,000 Kč.

Při platbě do 16.7. sleva 15%.

Uložit

Advertisements
%d bloggers like this: