SEMINÁŘE BA GUA ŠKOLY FENG REN SHUI

ŠKOLA FENG REN SHUI OTEVÍRÁ DALŠÍ MODUL PRO POKROČILÉ STUDENTY FRS SE SEMINÁŘI NA TÉMA BA GUA.

Metoda Ba Gua je velmi významná a umožňuje nám pracovat se všemi formami energie. Díky ní umíme určit typ a formu energie, kterou potřebujeme pro sebe, pro nastavení svých životních oblastí (např. povolání, vztahy, rodina, bohatství, zdraví apod.) nebo pro různé činnosti, pro řešení problémů i zdraví.

Každé Gua reprezentuje danou formu energie, která je vyjádřena čarami trigramu. Je tak danou kombinací jangové a jinové energie. Práce s čarami je tak klíčová pro správné nastavení dané energie, kterou právě potřebujeme. Chcete se naučit čarovat? Pak se naučte pracovat s čarami všech osmi Gua metody Ba Gua.

Vše je energie a ta se projevuje různými formami. A právě díky Ba Gua umíme určit danou formu energie, kterou potřebujeme a umíme ji správně nastavit tak, aby nám vše fungovalo tak, jak potřebujeme. Jedná se již o velmi detailní práci s energiemi. Jde o diagnózu energie a její správné nastavení, vytvoření té správné formy, kterou potřebujeme.

Vše v našem známém „hmotném – jinovém“ světě umíme přiřadit k jednomu z osmi Gua. Každé Gua nám poskytuje velké množství detailu o dané energii a proto s ní pak umíme velmi dobře pracovat a využívat energii, tak jak potřebujeme.

Tři semináře Ba Gua se konají 28.1., 11.2. a 25.2. 2023 vždy od 10:00 do 18:00 online. Ke studiu získáte záznam semináře a podklady pro studium ve formátu pdf. Přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com

VIDEO SEMINÁŘ PŘÍPRAVNÉHO SEMINÁŘE NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Nestihli jste přijít na přípravné semináře na rok 2023. Nevadí, můžete si nyní pořídit video-seminář.

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. OBJEDNEJTE SI VIDEO-SEMINÁŘ PŘÍPRAVY NA ROK 2023. Záznam celodenního semináře + obdržíte tabulky své osobní typologie a dozvíte se, jak si nastavit své energie a oblasti života v roce 2023. Cena za video-seminář je 4,000 Kč. Video-seminář si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo pomocí přihlašovacího semináře níže:

STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 18.2. 2023. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, celkovou životní rovnováhu ve všech oblastech života, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony, které vás budou posilovat. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

seminář vision board

Přihlaste se na praktický seminář Vision Board, na kterém se naučíte správně stanovovat své cíle a určit cestu jak jich dosáhnout. Naučíte se využívat praktický nástroj Vision Board, který vám pomůže cílů dosáhnout bez zbytečného úsilí a vyčerpání. Přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na listopad

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.