ŘÍJEN: VYHODIT VŠE, CO JIŽ NESLOUŽÍ

S příchodem silných kovových energií října, Gua 6 a Psa přichází období tzv. „čistek“. Jangový Kov potřebuje čistotu, řád a pořádek. Nemá rád jakýkoliv chaos. Naopak, vše má fungovat v pevně stanoveném řádu. A přesně takový řád bychom si měli nastavit i v našich domácnostech, pracovním prostředí a v dalším prostoru, kde vykonáváme své činnosti.

Prvním krokem by mělo být vyhodit vše, co nám již neslouží, co nefunguje nebo co již nebudeme potřebovat. Je to důležité z toho důvodu, že tato nefunkční energie by mohla v prostoru vytvořit „mrtvou“ energii, která blokuje život a průchod energie a to také naší vlastní energie našeho těla.

Když si uvědomíme, že právě jangový Kov Gua 6 patří z hlediska orgánů k tlustému střevu, tak je nám všem naprosto jasné, k čemu tyto energie slouží. I tělo musí vyloučit vše, co již nepotřebuje. Jinak to bude tělo nejen zatěžovat, ale jsou to také velmi silné toxiny, které by mohly způsobit celkovou otravu organismu a tím přivodit i smrt. Proto vše, co nám „otravuje“ život bychom měli z našeho života a prostoru vyloučit. Naše tělo je prvním rozhraním prostoru pro život a interiér je třetím rozhraním. V obou případech jde o energii prostoru.

V tomto období byste sami měli velmi dobře cítit, co vás zatěžuje a vyčerpává. To je jasný signál toho, že to je právě to, co byste ze svého prostoru měli vyloučit.

Vyřazení nepotřebného z prostoru a života tak vytvoří dostatek místa pro příchod nového. To je také součástí naší přípravy na nové období roku 2023. Nový rok přinese nové energie a právě tyto energie potřebují v našem prostoru a životě místo. Pokud toto místo nevytvoříme, pak nebude možné tyto nové energie využívat. A nové energie slouží mimo jiné také k obnově naší životní síly, známou také jako QI (čchi). A právě QI prostoru má velký vliv na QI našeho organismu.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

One thought on “ŘÍJEN: VYHODIT VŠE, CO JIŽ NESLOUŽÍ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.