OCHRAŇUJTE ZÁJMY SVÉ RODINY

Energie října právě díky silnému jangovému Kovu nám umožňují vše zpevnit a chránit. Proto bychom se v tomto měsíci v rámci rodiny měli změřit na vše, co naší rodinu zpevní a ochrání.

V dnešní době je energie rodiny velmi oslabena. Její energie neumíme využívat tak jako dřív a právě oslabení energie rodiny je jedním z příčin toho, co se v současné době ve světě a ve společnosti děje. Rozmělnění síly energie rodiny vede k tomu, že místo síly energie rodiny se musíme spoléhat na svoji vlastní sílu, která je ale samozřejmě daleko slabší, než energie rodiny.

Pokud se vám i přes veškerou snahu společnosti rozbít sílu rodiny podařilo rodinu zachovat a její sílu si udržet, pak máte daleko lepší vyhlídky na zvládnutí poměrně složitých časů, které nás ještě v následujících letech čekají. Síla rodiny je nepřekonatelná. Známe to z historie, která je více či méně „psána“ právě silnými rodinami – nebo-li rody.

V říjnu bychom se tak opravdu měli zaměřit na to, abychom sílu své rodiny upevnili a „zocelili“ – vládne Kov. Čím pevnější rodina bude, tím lépe bude každý člen rodiny zvládat toto složité období. Abyste si uchovali sílu své rodiny, musíte se tento měsíc co nejvíce zaměřit na ochranu své rodiny a ochranu jejích zájmů. Abyste ale toto mohli udělat, musíte si nejprve jasně stanovit, jaké zájmy vaše rodina má.

V říjnu jsme v tzv. Mezidobí Země a to je ideální období na to, abyste si s rodinou uvědomili, čeho chcete dosáhnout v příštím roce. Měli byste v rámci rodiny uvažovat dlouhodobě a mít jasný cíl pro rok 2023. Jen tak dokážete určit, jakým způsobem můžete svých cílů dosáhnout. Ve Škole Feng Ren Shui učíme, že energie Kovu (které vládnou v říjnu) podporují energie Vody. Tato energie je energie cesty, která vede k cíli. Když tedy správně využijeme energie Kovu v říjnu, stanovíme si jasný cíl, pak tím také podpoříme energii k dosažení tohoto cíle – tedy cesty k cíli.

Stanovte si cíl, určete si pravidla a řád, který vám pomůže v rámci rodiny cíle dosáhnout a vytvořte si co nejlepší plán pro fungování rodiny na příští rok.

Na rok 2023 se můžete připravit na našem přípravném semináři na rok 2023, který se koná 23.10. od 10:00 do 18:00 online. Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře níže nebo na skolafrs@gmail.com.

PŘIHLASTE SE NA PŘÍPRAVNÝ SEMINÁŘ NA ROK 2023 – ROK VODNÍHO ZAJÍCE

Co nám přinese rok 2023, jak co nejlépe využít jeho energie se dozvíte v dalším přípravném semináři Školy Feng Ren Shui na nový rok, tentokrát na rok 2023 ve znamení Vodního Zajíce. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře:

stáhněte si nový happyweek na říjen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.