SÍLÍ ENERGIE INTERIÉRU

Ve Škole Feng Ren Shui využíváme hodně energii prostoru pro to, abychom podporovali svojí vlastní energii. Prostor má na energii člověka velmi silný vliv a lidé si to často neuvědomují. Stačí si ale představit jak se cítíme v různých prostorách. Jinak se cítíme např. v kostele a jinak v obchodním centru, jinak v parku a jinak v malé kavárně, jinak v „open space“ prostoru a jinak v menší kanceláři apod.

Žijeme v tzv. časo-prostoru. Jsme tak neustále v nějakém čase a na daném místě a energie času a prostoru na nás tak působí současně. S příchodem podzimních energií na nás začne působit energie času formou Kovu a tím se začne pomalu měnit i naše vnímání prostoru. Jinak se doma cítíme v létě a jinak v zimě.

Kov přináší stahování energií dovnitř. S postupem podzimu tak budeme stále více času trávit v interiéru než exteriéru. A proto bychom náš prostor měli měnícím se energiím přizpůsobit.

Kov vyžaduje určitý řád. „Rozevláté“ energie léta (energie Ohně) se oslabují a měl by je vystřídat pořádek Kovu. Měli bychom tedy pomalu svůj prostor dávat do pořádku. Určit všem věcem své místo a funkci a vše dávat tam, kam to patří. Kov má rád také čistotu a proto bychom si měli naplánovat nějaký větší úklid, aby náš prostor zářil čistotou.

Barvy Kovu jsou šedá, fialová, bílá a barvy kovů (zlatá, stříbrná, platinová….apod.). Tyto barvy bychom si tak pomalu měli dávat do svého interiéru. Vnitřní prostor by měl stále odpovídat tomu, co je v exteriéru. A tak můžeme do prostoru vnést exteriér tím, že ho nazdobíme tím, co právě v přírodě najdeme. Mohou to být různé podzimní květiny, může to být podzimní ovce či zelenina apod.

Opice (vládne v srpnu), která si ráda hraje, ocení, když si s prostorem budeme hrát a bude nás bavit si ho upravovat. Dělejte vše s lehkostí a hlavně to nepovažujte za nějakou nepříjemnou povinnost. To Opice nemá ráda.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.