SRPEN: MYSLEME NA BUDOUCNOST

Energie budoucnosti patří do Gua 7 metody Ba Gua. Tyto energie souvisí s právě přicházejícím obdobím podzimu. A vstupem do tohoto období je právě srpen. I když mnozí si ještě chtějí užívat pohody „léta“ (to ale skončilo v červenci) a prázdnin, příroda nám říká, připravujte se na svoji budoucnost.

V červenci jsme si měli udělat plán pro zbytek roku, abychom zajistili dosažení svých letošních cílů. Tento plán ale neměl reflektovat jen tento rok, ale také nás zabezpečit, abychom se silnou energií vstoupili do nového roku. Silnou energii budeme potřebovat k tomu, abychom ustáli dravé energie jara. Na jaře jsou ideální energie pro začátek nového a celkový rozvoj. Ale abychom tyto energie jara mohli skutečně využít, musíme zabezpečit, že se má rozvíjet CO. A právě toto CO si musíme nastavit dopředu, abychom byli na jaro připraveni.

Podzim je proto období zpracování výsledků naší práce, zpracování úrody tak, aby nám dala dostatek energie nejen pro zbytek roku, ale také pro začátek nového roku. Musíme tedy přemýšlet více dopředu, než jen na další měsíce. Již nyní začíná příprava na nový rok.

V srpnu je tak ideální přemýšlet o tom, jaké zdroje máme k dispozici, jak je chceme využít a jak je rozdělit tak, aby nám vše v životě co nejlépe fungovalo. Ale to vše můžeme dobře udělat jen když víme, co chceme dělat příští rok. Takže úvahy o cílech a plánech na rok 2023 začínají již nyní. Nečekejte na konec roku, abyste začali přemýšlet co a jak v novém roce. To je příliš pozdě. A navíc v zimě jsou energie tak nízké, že bude pro nás velmi vyčerpávající takové plány vymyslet. V srpnu vládne chytrá Opice a tak bychom měli její chytrost pro přípravu na nový rok co nejvíce využít.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.