VYTVOŘTE SI SVOJÍ VLASTNÍ ŽIVOTNÍ ROVNOVÁHU

VÍTEJTE VE ŠKOLE FENG REN SHUI

V minulých článcích jsme si ukázali, že hlavní důraz studia Školy Feng Ren Shui je poznání sebe sama, svých energií. Aby to studenti dokázali, musí se nejprve naučit, jaké formy energie známe, jak fungují a jak je správně využívat v každodenním životě. Díky této znalosti si pak studenti Školy FRS umí nastavit ty nejlepší podmínky pro svůj život, aby byli sami sebou a mohli maximalizovat svůj životní potenciál a prožít opravdu naplněný život.

BA GUA – každá životní oblast má svoji vlastní specifickou energii, která je kobinací jinových a jangových čar. Díky Ba Gua tak přesně víme, jak si každou oblast správně nastavit.

Jedním ze základů nejlepších životních podmínek je životní rovnováha a stabilita. Ta se nastavuje pomocí nástroje Ba Gua. Životní rovnováhu tvoří osm základních oblastí života. Každá oblast má svoji danou energii, kterou ve FRS určují tzv. „čáry trigramu – tři čáry“. Vždy jde o kombinaci Jin a Jangu (jinové a jangové čáry trigramu) a každá oblast má jiný poměr těchto energií. Pokud známe obecné energie dané životní oblasti, umíme ji pak dále přizpůsobit každému člověku na míru. Každý student Školy FRS si tak dokáže nastavit danou životní oblast tak, jak sám potřebuje, aby pomáhala vytvořit a udržet jeho celkovou životní rovnováhu.

Jakmile pomocí metody Ba Gua nastavíme životní rovnováhu, máme ty nejlepší podmínky pro posilování své vlastní energie. Jsme sami sebou, jsme ve svém středu a máme silný zdroj energie, díky kterému dokážeme cokoliv bez zbytečného úsilí a vyčerpání vlastní energie.

Přihlaste se ke studiu Školy Feng Ren Shui i vy na skolafrs@gmail.com nebo pomocí přihlašovacího formuláře viz níže na této stránce:

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.