STUDUJTE ŠKOLU FENG REN SHUI A VYTVOŘTE SI NEJLEPŠÍ PODMÍNKY PRO SVŮJ ŽIVOT

VÍTEJTE VE ŠKOLE FENG REN SHUI

V předchozích článcích o Škole Feng Ren Shui jsme si vysvětlili, jak je pro život důležité znát sami sebe, své silné stránky, svůj přirozený talent, svůj životní potenciál. To je základem učení Školy FRS.

Abychom opravdu mohli prožít skutečně naplněný život, musíme pro své energie vytvořit ty nejlepší podmínky pro život. Každý živý organismus byl přírodou vytvořen tak, aby co nejvíce prosperoval. K tomu musí mít ideální přirozené podmínky. Proto ryby žijí ve vodě a ne na souši, proto má tygr ostré drápy a zuby, aby mohl lovit, proto má květina krásný květ, aby zlákala včely, aby jí opylovaly, nejlepší víno je z jižních (ne severních) svahů, lední medvěd žije ve studeném prostředí a ne na Sahaře atd., atd.

A stejně tak je to i s energií člověka. Jakmile známe své vlastní energie, víme, jak fungují (jaké formy nás ovlivňují – Jin a Jang, pět fází/elementů Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda, zvěrokruh – dvanáct zvířat + 28 Nebeských zvířat), umíme si pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit ty nejlepší podmínky pro svůj život. Díky správně nastaveným podmínkám pak náš život přirozeně prosperuje.  

Ba Gua – nástroj pro vytvoření celkové životní rovnováhy a celkovou životní prosperitu ve všech oblastech života

Pro nastavení nejlepších podmínek pro život využíváme ve Škole FRS nástroj, který se jmenuje Ba Gua – osm čísel, neboli osm oblastí života. Tyto oblasti života tvoří celkovou životní rovnováhu a ta je základem pro přirozenou stabilitu. A my víme, že stabilita je nejlepší podmínkou pro rozvoj a prosperitu. Funguje to tak v životě člověka, ale také např. v oblasti podnikání – každý podnikatel vám řekne, že pro své podnikání potřebuje hlavně stabilní podmínky a díky nim pak může vybudovat prosperující firmu.

Osm základních oblastí života pro nastavení celkové životní rovnováhy a životní prosperity

Ve Škole Feng Ren Shui se tedy naučíme pracovat s nástrojem Ba Gua a díky tomuto nástroji si vytvoříme ty nejlepší podmínky pro svůj život ve všech důležitých oblastech života. Mezi tyto základní oblastí patří: životní cesta/povolání, vztahy, rodina, zdraví a potenciál/bohatost života, pravidla a řády, nastavení budoucnosti, zázemí/domov/prostředí pro podnikání, vize a cíle.

Jakmile znáte své vlastní energie a umíte pracovat s jejich různými formami, dokážete si velmi snadno nastavit i jednotlivé oblasti svého života a tím si vytvořit celkovou životní rovnováhu. Ta je pak pevným zázemím prosperity nejen v jednotlivých oblastech života, ale i života jako celku.

Ve Škole FRS vás naučíme, jak správně s metodou Ba Gua pracovat a jak díky ní vytvářet a udržovat ty nejlepší podmínky pro váš život.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.