JAK MAXIMALIZOVAT VÝSLEDKY LETOŠNÍHO ROKU

V podnikání a kariéře bychom se všichni měli chovat jako správní hospodáři. A každý hospodář má v srpnu mít jasnou představu o výsledcích svého snažení a jakou úrodu se mu podařilo vytvořit.

V srpnu bychom tak měli co nejvíce využít energie chytré Opice k tomu, abychom si co nejlépe rozmysleli, jak s očekávanou úrodou co nejlépe naložit, abychom maximalizovali výsledky své práce. Čím jasnější představu o svých výsledcích máme, tím lépe dokážeme uvažovat o tom, jak tyto výsledky využít. S Opicí přichází tzv. energie třídění (studenti Školy Feng Ren Shui ví, že se jedná o tzv. Gua 7, které pomáhá vytvářet budoucnost). Třídění nám tak říká, že bychom si měli výsledky letošního roku co nejlépe rozdělit tak, aby vytvořily co nejlepší základ pro vykročení do nového roku. Nyní bychom tak měli uvažovat jak letošní úrodu zpracujeme. Z pohledu podnikání to je např. jak rozdělit očekávané příjmy a zisk a k jakým účelům je využít pro co nejlepší výsledky v roce 2023.

Nyní bychom tak měli vědět dvě základní věci: jak dopadne rok 2022 a jaký máme plán pro rok 2023. Tyto dvě věci spolu velmi úzce souvisí. Dokud nevíme, jakých výsledků letos dosáhneme, nemůžeme ani dobře plánovat své aktivity na nový rok. A pokud nebudeme mít dobrý plán na rok 2023, nemusí se nám v novém roce vůbec dařit. I když se mnohým podnikatelům může zdát, že je příliš brzy na plánování roku 2023 (vždyť jsme teprve v polovině roku 2022), je naopak nyní ten nejlepší čas.

V srpnu bychom tak měli začít vytvářet první odhady a první návrhy plánů pro následující rok. Tyto plány bychom pak měli upřesňovat v průběhu následujících měsíců – září a říjen. Energie Kovu, která právě od srpna do konce října vládne dodává pevnost a funkčnost takto připravených plánů. Tak toho využijte naplno a začněte plánovat již nyní.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.