PROČ STUDOVAT ŠKOLU FENG REN SHUI

VÍTEJTE VE ŠKOLE FENG REN SHUI

Proč říkáme, že Škola Feng Ren Shui je školou života? Hlavní důraz učení Feng Ren Shui je na ČLOVĚKA. Proto v názvu Školy FRS je slovíčko REN = ČLOVĚK (místo klasického názvu Feng Shui). Škola FRS nás učí, že máme být v životě sami sebou. Kým ale jsme a proč tu jsme většina lidí neví a otázka „kdo jsem“ je jednou z nejčastějších otázek v životě člověka a odpověď většina lidí nezná.

Proto první modul Školy FRS je zaměřen na typologii člověka. Abychom mohli žít vyrovnaný a prosperující život, musíme znát nejprve sami sebe a své energie. Teprve potom můžeme správně využít různé nástroje Feng Ren Shui k tomu, abychom si pro svůj život vytvořili ty nejlepší podmínky.

Každý člověk má v sobě energie zvířat (máme celkem čtyři zvířata v typologii), dále pak energie tzv. fází/živlů (Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda) a také různé poměry energií Jin a Jang. Jaké energie v sobě máte se můžete dozvědět již nyní pomocí mobilní aplikace Typologie Feng Ren Shui, kterou si můžete stáhnout zde: https://akademiestesti.wordpress.com/aplikace-typologie…/

Jakmile budete znát své energie, budete se učit s nimi správně pracovat, aby byly co nejsilnější a mohli jste tak vytvořit prosperitu ve všech oblastech svého života (povolání, vize a cíle, zdraví, vztahy, rodina atd.). Začnete tak umění „pěstování života“. Díky svým silným energiím tak můžete dosáhnout celkové životní prosperity, pevného zdraví a dlouhověkosti.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.