PŘEMÝŠLEJTE JAK CO NEJLÉPE ZVLÁDNOUT DRUHOU POLOVINU ROKU

Mnozí z vás si řeknou, že jsou ještě prázdniny a tak máme odpočívat a nic neřešit. Ale energie roku fungují jinak. Rozhodně nám neříkají, že máme lenošit. Naopak, v srpnu přichází chytrá Opice (říká se, že je to nejchytřejší zvíře zvěrokruhu), která si ví se vším rady. Navíc je to energie, která je zaměřena na vlastní zabezpečení a ví, že nejdříve se musí postarat o sebe, aby se pak mohla dobře postarat o druhé (princip kyslíkové masky v letadle: nejdříve si jí musíte nasadit sami a teprve potom svým dětem).

Proto bychom v srpnu měli co nejvíce využít chytrosti Opice a začít přemýšlet o tom, jak co nejlépe využít všeho, co máme k dispozici, abychom co nejlépe zvládli nejen druhou polovinu roku, ale také vstup do roku nového – 2023. Že je brzy uvažovat o příštím roce? Pro ty z nás, kteří umí dobře hospodařit a vědí, že energie přítomnosti tvoří energie budoucnosti je naopak nejvyšší čas.

Právě v srpnu bychom měli uvažovat v perspektivě nového roku. Vše, co se nám letos podařilo vytvořit, vybudovat, získat atd. má sloužit jako pevná základna pro to, abychom dobře ustáli druhou polovinu roku 2022. Víme, že to bude velmi složité období pro mnohé z nás. Budou to energie Kovu, u kterých platí: pravidla, nebo boj.

A protože žijeme v době čím dál tím většího chaosu, kdy nic nefunguje podle zavedených a zaběhnutých pravidel, můžeme očekávat spíše boj, než pevný řád. Pravidla a řád zabezpečují funkci, fungování. Naopak nedostatečná pravidla či jejich nedodržování vždy přinesou konflikt. A tak se může ve druhé polovině roku 2022 lehce stát, že se všichni budou muset více starat o sebe než o ostatní. Proto není příliš dobré, abychom se spoléhali příliš na druhé a očekávali nějakou významnější pomoc zvenčí. Letos vládne Tygr a jak jsme si říkali na přípravných seminářích na rok 2022, je to mimo jiné energie typu: urvi co můžeš. A kdo si „urval“, má vystaráno, kdo si neurval, bude mít starosti.

Proto si v srpnu opravdu vše dobře promyslete, co a jak dál a využijte k tomu chytrosti Opice, která tomuto měsíci vládne.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na srpen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.