NAČERPEJTE nyní CO NEJVÍCE ENERGIE

Červen nám přináší ty nejsilnější energie v roce. Přichází maximální energie Ohně a Jang dosahuje svého vrcholu. Přichází letní slunovrat – dny jsou nejdelší a noci nejkratší v roce.

Jang i Oheň přinášejí nejaktivnější energie. Víme, že Jang = funkce. Tyto energie tedy budou posilovat fungování a to i našeho organismu. Proto bychom měli tyto energie co nejvíce využít, „vstřebat“, abychom tak posílili funkci našeho organismu, našeho těla. Oheň je ale také spojen s psychikou. Tu by měl posilovat a proto bychom se měli i psychicky cítit velmi dobře.

Pojeďte s námi 15.-17.7. do krásného prostředí v Jeseníkách na přípravný seminář na druhou polovinu roku 2022, abychom tuto složitou dobu společně dobře zvládli.

Přihlaste se zde

Čím více této energie využijeme právě v období léta, tím více ji budeme mít na pozdější období podzimu a zimy, kdy se energie začnou oslabovat a my již nebudeme mít tak silnou podporu energie zvenčí. O to více tak budeme muset vše saturovat svojí vlastní energií. Pokud ale v létě načerpáme hodně této aktivní energie, budeme jí moci využít i na podzim a v zimě a o to lépe budeme toto období lépe snášet.

Zároveň víme, že současná světová, společenská a ekonomická situace není vůbec příznivá. Dopady této situace budou silně působit na nás právě na podzim a v zimě. V tomto období si tak ještě více uvědomíme, čemu všemu musíme čelit a pro mnoho lidí to opravdu nebude lehká doba. A to navíc v období, kdy vše začíná být ponuré, šedé a „neživé“ a již samotná energie podzimu a zimy nás bude velmi oslabovat. Proto tento rok období podzimu a zimy může být opravdu velmi těžké. Abychom toto období zvládli, musíme co nejvíce energie načerpat právě nyní v létě.

V červnu vládne Kůň. Ten chce volnost, radost, užívat si života, zábavy, svobody atd. To vše byste si v létě měli užít a načerpat tak pozitivní energie a mít je „v zásobě“ na nepříznivé období podzimu a zimy. Opravdu se snažte co nejvíce čerpat tuto energii nyní, protože ji pak v druhé polovině roku budete opravdu potřebovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

pojeďte s námi do krásných jeseníků na speciální přípravný seminář na druhou polovinu roku 2022

Probíhá v příjemném hotelu Peras v krásných Jeseníkách v lokalitě s nejčistším vzduchem v Evropě. Kapacita je omezena na 22 osob. Termín: 15.7.-17.7. Vše o semináři ZDE:

Minulý rok jsme se díky přípravným seminářům na rok 2022 mohli dobře připravit na to, co nám rok 2022 přináší. Ale protože rychlost změn a růst jejich vlivu na náš život je čím dál tím silnější, měli bychom se dobře připravit na druhou polovinu roku. Je to z toho důvodu, že na podzim a v zimě budou energie velmi slabé a o to hůře budeme snášet nepříznivé podmínky, které nám současná situace přináší (zdražování, nezaměstnanost, zhorošování ekonomické situace, nedostatek zboží, potravin atd.). Proto si musíme co nejvíce posílit své vlastní energie, aby nás tato nepříznivá doba nevyčerpala úplně. Jak vše zvládnout bez ztráty své vlastní energie se naučíme právě na tomto přípravné semináři.

PŘIHLASTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE, NEBO NA skolafrs@gmail.com

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Budete tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře. Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. čísloZadejte fakturační údaje : OSVČ a firmy uveďte též, jste-li plátci DPH nebo ne, u soukromých osob uveďte své jméno a adresu(vyžadováno)

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.