CO JE TO NÁVRAT K PŘÍRODĚ?

Celosvětový vývoj společnosti nám poměrně tvrdým způsobem nyní ukazuje, že dosavadní způsob života lidí a systém fungování společnosti již překročil své hranice a vede ke stále větší destrukci všech podmínek života lidí. Byla významně narušena rovnováha, která je základním principem a zákonem nejen přírody, ale celého vesmíru. A právě přírodní zákony jsou hlavní podmínkou, kterou musíme i my – lidé, dodržovat. Naším dlouhodobým životním stylem, kdy mantrou života bylo VÍCE a VÍCE jsme se dostali do opravdu velkého extrému a my víme, že každý extrém se v řádu fungování energie obrací ve svůj opak. A tak extrém VÍCE se obrací v extrém MÉNĚ. Chtěli jsme VŠECHNO (velký extrém) a může se stát, že nebudeme mít NIC (opačný extrém).

foto: pixabay.com

Jediným řešením extrémů je vrátit se zpět k rovnováze. Konečně si uvědomit její důležitost a snažit se ji dlouhodobě udržovat. Pokud ale dosáhneme velkého extrému, je návrat k rovnováze dlouhý. Energie nefunguje tak, že se z extrému vrátíte rovnou do rovnováhy. Energie funguje jako kyvadlo. Čím více ho vychýlíte ze středu, tím více se pak vychýlí na druhou stranu, tj. přejde v opačný extrém. A postupným pohybem se kyvadlo začne vracet ke svému středu. To chce čas. A čím větší extrém, tím více času trvá, než se kyvadlo opět ustálí ve svém středu. K rovnováze tedy povede dlouhá cesta.

Naší snahou tedy musí být snažit se vrátit do svého středu a pak udělat vše pro to, abychom se od tohoto středu již nikdy tolik nevychýlili. Ve Škole Feng Ren Shui víme, že nejsilnější energie je v rovnováze, tedy ve svém středu. A tento střed bychom si měli uchovat a bránit. Tj. bránit zachování rovnováhy a nedovolit nikomu ji ničit.

Návrat k přírodě tedy neznamená, že musíme žít v lesích, živit se kořínky a úplně rezignovat na všechny výdobytky civilizace. To by byl opět další extrém a těm se musíme vyhnout. Tuto chybu udělali lidé v historii několikrát v různých etapách svého vývoje, kdy při nastolování nového řádu úplně zničili vše, co souviselo s předchozím řádem. Ale to je opět cesta proti přírodním zákonům. Protože energie se vyvíjí tak, že vychází z minulosti, projevuje se v přítomnosti a tím vytváří budoucnost. Pokud tedy úplně odstřihneme minulost, je to další extrém. Musíme jít cestou návaznosti. Studenti Školy FRS moc dobře vědí, jak je pro člověka důležitá tzv. osa 3-5-7 – tedy právě propojení minulosti (3), přítomnosti (5) a budoucnosti (7), tedy návaznost.

Návrat k přírodě tak znamená, že si uvědomíme přírodní zákony, budeme se je učit a budeme je respektovat v našem životě, v životě celé lidské společnosti. Musíme se vrátit k rovnováze a žít v rovnováze s přírodou, jejími cykly, jejími zákony. Tím se dostaneme zpět do rovnováhy, která je nejlepší podmínkou pro prosperitu. Rovnováha je základní přírodní zákon a víme, že v přírodě vše od sebe prosperuje. Příroda je bohatá, pestrá a prosperuje. A pokud budeme žít v souladu s přírodou, budeme součástí tohoto bohatství a budeme i my lidé prosperovat.

Žít v souladu v rovnováze s přírodou je tak jedinou přirozenou cestou budoucího vývoje lidské společnosti. A právě v těchto složitých dobách máme jedinečnou příležitost si to uvědomit, opustit cestu extrémů a vydat se cestou rovnováhy v souladu s přírodou. Jen tak můžeme my lidé i nadále prosperovat. A je jen na nás, jestli se na tuto cestu vydáme. Pokud ne, vytvoříme jen další extrém, který nás ještě více zničí.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se ke studiu školy feng ren shui

Škola Feng Ren Shui začíná nový ročník 25.9. 2022. Poznáte své vlastní energie a naučíte se, jak si nastavit ty nejlepší životní podmínky pro svůj naplněný život, pro své zdraví a životní sílu „Life Force Energy – Qi“. Bude tak žít v souladu sami se sebou a s přírodními zákony. Budete sami sebou, protože tak jste nejsilnější a budete žít svůj život. Vše o Škole FRS se dozvíte na stránkách Školy FRS ZDE. Přihlaste se pomocí tohoto formuláře.

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.