květen: nezapomeňte si nastavit pravidla pro realizaci vašich plánů

Pravidla a řád zabezpečují funkci. Celý vesmír a přírodní zákony jsou řízeny daným řádem, který je třeba respektovat a dodržovat. Díky tomuto řádu vše funguje jako celek. Ne nadarmo používáme výraz „přírodní zákony“.

Pro to, aby nám vše v životě fungovalo, je důležité, abychom měli nastavená pravidla, řád a systém, jak budeme postupovat. Díky tomuto nastavení se můžeme posouvat dál.

Využijeme-li květen a vládu Hada k nastavení strategického plánu jak dosáhnout svých cílů pak také musíme do tohoto plánu nastavit i pravidla a řád, podle kterého budeme pak tento plán naplňovat. Jen díky těmto pravidlům se nám pak podaří i tento plán naplnit. Pokud si něco naplánujeme bez pravidel, pak bude velmi těžké (a často i nemožné) tento plán naplnit. Pravidla umožňují řád, ten umožňuje plynutí. Ve Škole Feng Ren Shui učíme, že řád a pravidla patří k energii Kovu a ten podporuje energii Vody. A právě Voda je energie cesty vpřed. V tomto smyslu má Voda stejnou energii jako plán. Co jiného plán je, než právě cesta k cíli. A proto plán musí mít energii Vody – plynule se posouvat směrem k cíli. Z toho jasně vyplývá, že plán potřebuje podporu Kovu – tj. pravidla a nějaký řád.

Proto bychom do svého plánu měli vložit i nějaký daný systém, který budeme na své cestě k cíli využívat. Tento systém bychom pak měli na této cestě dodržovat a tím se budeme posouvat k cíli.

Energie řádu a pravidel (což je energie Kovu) by měla stát také na pevných hodnotách. Každý člověk má nějaké své životní hodnoty a těm by daný řád měl odpovídat. Pokud budeme cokoliv dělat, co nebude v souladu s našimi hodnotami, bude nás to vyčerpávat a s takovým systémem budeme pak bojovat a to vyčerpá naši energii a pak svého cíle pravděpodobně nedosáhneme. Proto na své hodnoty nikdy nezapomínejte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.