květen: PEČLIVĚ VYBÍREJTE CO POTŘEBUJETE, VŠE OSTATNÍ ODMÍTNĚTE

Oblast „bohatství“ je pro mnohé lidi velmi lákavá. Ve Škole Feng Ren Shui ale učíme, že nejde o materiální bohatství (majetky a peníze), ale o celkovou bohatost života. Tato oblast patří to tzv. Gua 4 a to je energie maximálního rozvoje potenciálu, jsou zde všechny možné příležitosti. Je to jakýsi „otevřený svět“, který nám otevírá vše. Naším úkolem pak je si správně z této nekonečné nabídky života vybrat. Proto v tomto Gua 4 platí zákon: vymezení, nebo omezení. Tento zákon nám říká, že si máme co nejlépe vymezit naše „pole působnosti“ a pro toto pole pak vybírat vše co potřebujeme. Jakmile toto vymezení neuděláme, začne na nás působit omezení. Místo, aby se naše energie rozvíjely, budou naopak oslabovány. A to určitě nechceme, protože energie tohoto Gua 4 souvisí i s naším přirozeným zdravím a to oslabovat nikdo nechce.

Vymezení má vždy souviset s naší cestou, po které jdeme ke svým cílům. A protože v květnu vládne Had, díky kterému si vytváříme strategie dalšího postupu po naší cestě k cíli, měli bychom vymezení toho, co skutečně potřebujeme, věnovat co největší pozornost. Síla Hada nám pomůže opravdu dobře vybrat co potřebujeme a naopak určit, co by nás na naší cestě jen zdržovalo a vyčerpávalo.

Proto opravdu pečlivě hodnoťte, co z toho, co vše máte k dispozici, se opravdu hodí pro vaši cestu. Jasně si svoji cestu vymezte, určete její hranice a uvědomte si, co na tuto cestu patří a co již ne. Je to jako když se balíte na dovolenou. Také si s sebou neberete celý byt, ale vybíráte jen ty věci, které budete na dovolené potřebovat. Vše ostatní necháte doma. A stejně tak byste měli postupovat při plánování vaší cesty k cíli. Sbalte si na cestu jen to, co skutečně budete potřebovat. Vše ostatní bude jen zbytečná zátěž navíc.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.