květen: VYUŽIJTE SÍLU MINULOSTI

V květnu nám vládne silný Had. To je (kromě jiného) silná energie středu. Díky tomu má energie Hada možnost vnímat stejným způsobem minulost, přítomnost i budoucnost (pro studenty Školy FRS – osa 3-5-7) a chápat tak všechny souvislosti.

Pokud tedy využijete sílu Hada k vymýšlení svých plánů, jak dosáhnout dalších cílů a vizí, pak byste měli začít co nejvíce uvažovat o tom, jak můžete využít energii minulosti pro tvorbu své budoucnosti.

Mezi energie minulosti patří i naše rodina. Proto byste mohli využít sílu své rodiny a zakomponovat ji do svých plánů. Uvědomte si, jak vám může rodina pomoci dosáhnout vašich cílů. Může to být celá rodina jako celek, nebo to mohou být jednotliví členové rodiny.

K minulosti ale také patří například vaše zkušenosti. Ty mohou být užitečné pro dosažení vašich cílů. Uvědomte si tedy, které zkušenosti z minulosti můžete využít pro jejich dosažení.

Dalším zdrojem energie minulosti jsou tvz. „naši staří známí“. Mohou to být vaši bývalí kolegové, partneři (osobní i obchodní), prostě lidé z vaší minulosti, kteří vám nyní mohou pomoct naplnit vaše plány.

Pokud nemáte žádné konkrétní možnosti využít minulosti (ani zkušenosti, ani své známé apod.) pak velmi silným zdrojem energie minulosti je inspirace, kterou můžete čerpat od ostatních lidí, kteří mohou být vašimi vzory, aniž byste je osobně znali. Mohou to být ale také historické osobnosti. Jedním ze zdrojů minulosti Školy Feng Ren Shui je např. postava Lao C´, tzv. „otec“ Taoismu. I vy si tak můžete zvolit svůj vzor a využít ho pro své plány. Je to opravdu velmi silný zdroj energie.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

PRAKTICKÝ KURZ: DOMOV PODLE FENG REN SHUI

Na tomto praktickém kurzu DOMOV PODLE FENG REN SHUI se naučíte, jak pomocí nástrojů Feng Ren Shui vytvořit kvalitní a zdravé energie svého domova. Naučíme vás, jak si nastavit jednotlivé místnosti (ložnice, kuchyň, jídelna, obývák, dětstký pokoj, vchod, chodby a předsíně, toaleta a koupelna), aby dohromady vytvářely příjemný a harmonický domov. Takto nastevný prostor bude pak posilovat vaše energie a bude příznivě půdobit i na vaše zdraví a celkovou odolnost. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na duben

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app store

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.