v březnu vládne zajíc – ten miluje domov

Jak už jsme se zmínili v předchozích článcích, pro Zajíce je velmi důležitá „nora“. Tj. z našeho pohledu jsou to velmi důležité energie našeho domova (nebo pracovního zázemí, pokud bychom řešili pracovní energie).

V březnu bychom se tak opravdu měli hodně věnovat svému domovu. Končí zimní energie a jaro v březnu již opravdu sílí. Proto již není na co čekat. Náš domov by měl projít poměrně významnou proměnou. Vše, co jsme měli doma co bylo vhodné pro období zimy, bychom měli dát pryč. Tj. energie zimy by z domova měly již úplně odejít. Zimní energie tak máme nahradit energií jara, tj. hlavně energií Dřeva – jaro = Dřevo.

Dřevo (i Zajíc) má rád prostor a pocit, že se může rozrůstat. Tj. prostor bychom měli co nejvíce uvolnit a otevřít. V rámci našeho domova bychom tak měli mít pocit volnosti, volného pohybu a prostoru.

Dále bude důležité světlo. Jaro je období, kdy Slunce začíná stoupat na obloze, prodlužuje se den a tedy energie světla je v tomto období velmi důležitá. Proto se snažte mít ve svém prostoru co nejvíce světla. Samozřejmě je ideální světlo denní, tj. přirozené. Pokud to ale v některé místnosti není možné, snažte se toto místo co nejvíce nasvítit kdykoliv tuto místnost budete využívat k nějaké činnosti.

Nezapomeňte na květiny. Ty jsou velmi silným symbolem jara a dřevěné energie. Ideální jsou rostliny, kterým se daří právě v období jara, ale mohou to být jakékoliv jiné květiny. Posílit energii Dřeva také můžete čerstvými řezanými květinami, ale ty musíte často měnit, aby stále vypadaly čerstvě.

Dřevo má také rádo Vodu. Proto můžete využít např. fontánky, misky s vodou (a např. s plovoucími kvítky, nebo svíčkami). Přivítejte jaro ve svém bytě či domě naplno.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.