BŘEZEN: NEBUĎTE NA NIC SAMI

V oblasti tzv. Gua 6 máme kromě jiného také tzv. „institut“ nápomocní přátelé. Zde nám Škola Feng Ren Shui říká, že v životě nemáme být na nic sami. Máme co nejvíce v životě využívat energii pomoci ostatních.

A právě v březnu díky vládě Zajíce můžeme tyto nápomocné přátele začít začleňovat do svých aktivit. Jedna ze silných stránek Zajíce je právě dávat dohromady pomocníky, lidi, kteří nám v něčem mohou být užiteční, tým lidí, kteří díky vzájemné spolupráci mohou dokázat víc, než kdyby byl každý jen sám za sebe.

Uvědomte si, jaké činnosti jsou pro vás nyní důležité, jaké cíle před sebou máte a snažte se identifikovat všechny ty, kteří vám mohou na vaší cestě k cíli pomoci. Snažte se vytvořit velmi efektivní a funkční tým. Důležitá je spolupráce. Naopak, vyhýbejte se konfrontacím, nesnažte se prosadit sebe na úkor ostatních. To by mohlo vést k nepříjemným konfliktům a to by vás ve vašem úsilí mohlo velmi oslabit. Zajíc není bojovník, je to přítel. A v tom je jeho velká síla, tak ji co nejvíce využijte.

Zajíc vládne v březnu, kdy vládne silná energie Dřeva. Ta potřebuje určitou volnost a otevřenost. A víme, že v Gua 6 jsou důležitá pravidla. Skloubit tyto dvě protichůdné energie (Zajíc = Dřevo, Gua 6 = Kov) tak může být v některých situacích složité. Budete-li tedy využívat energii nápomocných přátel, týmů a spolupráce, nezapomínejte také na to, že je důležité předem pro tuto spolupráci nastavit určitá pravidla. Ale tato pravidla nesmí být příliš omezující (Dřevo chce prostor), ale naopak, měla by tato pravidla umožňovat rozvoj a postup vpřed.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.