STABILITA – ZÁKLAD SPOKOJENÉHO ŽIVOTA

Stabilita – to je to, co nám všem v posledních dvou letech a i v tomto roce chybí. Nové kovové dvanáctiletí otevřelo v roce 2020 brány do budoucna a bylo jasné, že dosavadní způsob našeho života již dál není možný.

První signál bylo kovid, který změnil životy všech lidí na celém světě. Druhým signálem je probíhající konflikt na Ukrajině.

Je rok Vodního Tygra a to je velký narušitel stability, nepřítel status quo. Když nám skočí Tygr do života, víme, že přinese takové změny, že náš život již nebude takový jako dřív a zničí tím veškerou dosavadní stabilitu (pokud jsme na skok Tygra dobře připraveni, nemusí nám stabilitu narušit – to jste se učili na přípravných seminářích na rok 2022). Abychom takto dramatické změny ustáli, musíme co nejrychleji stabilitu obnovit.

Energie Tygra jsou energie porodu. Když se nám narodí dítě, navždy tím změní naše životy a my již nikdy nebudeme takoví jako dřív. Stáváme se rodiči a těmi budeme až do konce života. Pokud jsme se na příchod potomka dobře připravili a zajistili si ty nejlepší podmínky pro jeho výchovu a rozvoj, pak narušení naší stability není velké. Pokud ale nemáme např. zajištěné bydlení, dostatečný příjem, podporu rodiny atd. budeme to jen těžko zvládat.

Stabilita je základem nejen spokojeného života, ale také prosperity. Stabilita (nebo chcete-li rovnováha) je základním principem přírody. Všemu se daří v rovnováze. Jakmile je rovnováha narušena, vše se začne měnit ve snaze obnovit rovnováhu a nastolit stabilitu. Ta je totiž základem prosperity. Ve stabilním prostředí se všemu daří – ekonomice, firmám, rodině, dětem, všem lidem, zvířatům, rostlinám, všem bytostem….

Proto je důležité, abychom se o svoji životní stabilitu – životní rovnováhu starali i my. Potřebujeme ji pro to, aby se nám dařilo ve všech oblastech života, abychom byli zdraví a dožili se vysokého věku.

Žijeme v době, kdy stabilita je velmi silně narušena, což nám ukazuje, že přichází něco nového. A my to nové musíme co nejrychleji poznat, využít toho a nastolit novou stabilitu, aby se nám opět začalo dařit.

Když se narodí dítě do rodiny, tak v rodině zavládne prvotní chaos. Ale rodina se rychle musí o dítě postarat a vytvořit pro jeho život ty nejlepší podmínky – stabilitu. Pak se dítě zdravě rozvíjí. Stejně tak je to s naším životem.

Každý máme své jedinečné energie a proto stabilita pro každého z nás znamená něco jiného. Abychom si uměli stabilitu vytvořit a udržovat ji, musíme nejprve znát své vlastní energie a na základě nich vytvořit stabilní prostředí pro náš život a životní prosperitu. Tím získáme velkou sílu DE pro život a životní cestu DAO.

Stabilita – životní rovnováha je základním tématem Školy Feng Ren Shui. Učíme se jak stabilitu nastavit a jak využívat nástroje Feng Ren Shui k tomu, abychom si rovnováhu udrželi celý život.

Jak stabilitu nastavit a vytvořit tak velkou sílu se naučíte v novém kurzu Školy Feng Ren Shui – Poznejte své silné stránky a žijte svůj život – Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Vše o kurzu se dozvíte ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.