SLEDUJTE STÁLE, CO SE KOLEM VÁS DĚJE

Již na přípravných seminářích Školy Feng Ren Shui na rok 2022 – rok Vodního Tygra jsme mnohokrát upozorňovali, jak je důležité neustále sledovat co se děje kolem nás. Tento rok je rokem velkých změn. A mnoho z těchto změn je a bude velmi náhlých. Budou přinášet situace, se kterými jsme předem ani nemuseli počítat (jen si nyní uvědomte, co se děje ve světě, ještě před pár dny většinu lidí ani nenapadlo, že by se mohlo něco podobného stát a děje se to, rychle a náhle). Proto jsme také zdůrazňovali co největší připravenost.

Připraveni můžeme být jen tehdy, když budeme vědět, co se kolem nás děje, jak se to vyvíjí a jaký to má potenciál do budoucnosti. A právě k tomuto sledování toho, co se kolem děje je vhodná energie Zajíce. Ten dokáže být velmi pozorný a citlivý na všechny změny, které se budou dít.

Každá změna je vždy zároveň příležitostí nebo rizikem. A toto musíme být schopni v tomto roce vyhodnocovat velmi rychle. Tygr, který vládne roku 2022 je energie skoku. Tj. jakmile se změna stane, stane se rychle. Pokud na ni nebudeme připraveni dopředu, může nás velmi zaskočit (Tygr prostě skáče). A my jsme říkali, že se musíme vyvarovat co možná nejvíce všem možným „překvápkům“.

Buďte tedy v březnu velmi obezřetní a opravdu bedlivě pozorujte vše, co se děje a snažte se co nejrychleji určit, jakým způsobem to může ovlivnit váš život a vaše plány. Bude to chtít většinou velmi rychlou reakci. A na tu můžeme být připraveni jen tehdy, pokud budeme mít co nejdetailnější obrázek toho, co se kolem nás děje.

Pokud se objeví příležitost, využijte ji hned. Protože tak jak rychle přijde, tak stejně tak rychle může zmizet a využije ji někdo jiný, rychlejší. Bude-li to riziko, tak se mu co nejdříve vyhněte, aby vás ve své rychlosti nějak nepostihlo. A Zajíc umí reagovat rychle, tak toho v březnu využijte.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. číslo Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. číslo

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.