V BŘEZNU VLÁDNOU VELMI SILNÉ ENERGIE RODINY

V minulém HAPPYWEEKu jsme si říkali, jak může Tygr v únoru podpořit sílu rodiny. Pokud se vám to podařilo, pak z toho můžete velmi příjemně těžit právě v březnu. Tento měsíc přebírá vládu po Tygrovi Zajíc a ten přináší velmi příjemné rodinné energie.

Ze Školy Feng Ren Shui víme, že Zajíc přináší silné energie Gua 3 a to je právě oblast života, kam patří energie rodiny. V tomto měsíci byste se tedy měli rodině opravdu věnovat. Udělá to dobře nejen vám, ale celé rodině jako celku.

Říká se, že pro Zajíce je právě rodina to nejdůležitější. Pokud má pocit, že mu rodina dobře funguje a že všem v rodině se dobře daří, je on sám spokojen. Proto se ujistěte, že se vaší rodině dobře daří, že všichni členové rodiny jsou spokojeni a tím posílíte i své vlastní energie.

V březnu byste měli s rodinou strávit společný čas. Nemusíte být s rodinou každý den, ale rozhodně byste měli být s rodinou v kontaktu a vnímat její energii. Zajíc rád někam patří, potřebuje mít pocit sounáležitosti a tento pocit je nejpřirozenější a tím i nejsilnější právě v rodinném prostředí. Jak se říká: krev není voda. A právě toto Zajíc velmi dobře vnímá.

Energie Zajíce a Gua 3 také velmi souvisí s energií dětí. Gua 3 jsou energie tzv. mezigeneračních vztahů, tj. vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi dětmi a prarodiči apod. Proto byste tento měsíc měli využít k tomu, abyste tyto vztahy vzájemně posílili, aby každá generace v rodině (děti, rodiče, prarodiče atd.) věděla, že mají ve své rodině silnou oporu a že mají kam patřit. Sounáležitosti v rámci rodiny budou v tomto měsíci velmi důležité.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na nový kurz: poznejte své silné stránky a žijte svůj život

Připravili jsme pro vás velmi důležitý nový kurz Feng Ren Shui Dao De – Vaše cesta a síla. Je určen pro všechny z vás, kteří chcete žít svůj vlastní život a mít k tomu dostatek síly. Na kurzu poznáte své silné stránky a naučíte se využívat nástrojů Feng Ren Shui k jejich posilování, abyste mohli naplnit svůj potenciál a dosáhnout svých cílů. Vše o kurzu ZDE:

PŘIHLAsTE SE POMOCÍ TOHOTO FORMULÁŘE

Pokud vám nepřijde od nás potvrzovací mail, napište nám, prosím, na skolafrs@gmail.com Jméno a příjmení(vyžadováno)E-mail(vyžadováno)Tel. číslo

stáhněte si nový happyweek na březen

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.