zažíváte MNOHO ZMĚN? může to být MNOHO PŘÍLEŽITOSTÍ!

Vše napovídá tomu, že rok 2022 bude plný změn. Budou nám chodit různé „novinky“ a pro mnohé z nás budou znamenat i spoustu neznámého. Bylo by tedy dobré, abychom se s tím novým dobře seznámili.

Oblast bohatství a bohatosti života tak může poměrně hodně bujet v tomto roce. Ze Školy Feng Ren Shui víme, že v této oblasti života platí tzv. zákon „vymezení nebo omezení“. Tento zákon nám říká, že bychom si svůj život a své aktivity měli jasně vymezit. Měli bychom vědět, co do tohoto vymezení spadá a co již ne. Proto se musíme naučit dobře vybírat. Pokud bychom své vymezení nerespektovali, dostávali bychom do života i to, co nám vůbec neslouží ani jinak nepomáhá a tím pádem nás to jen a jen vyčerpává. A tomu bychom se měli bránit.

A protože tento rok toho může přinést opravdu hodně, musíme si již od začátku roku dávat velký pozor, co se kolem nás děje, co nového nám život přináší a pečlivě zkoumat, zda to souvisí s naším vymezením či nikoliv. Musíme si tedy opravdu jasně říct, co z toho nového je pro nás skutečná příležitost a co bude jen zátěž. Příležitosti bychom měli co nejvíce využít, abychom se rychle posouvali na své cestě kupředu. Naopak se musíme vyhýbat všem zátěžím (a těch se může letos objevit také mnoho).

Proto jsme při přípravách na rok 2022 tak důrazně upozorňovali na důležitost určení si svého cíle a cesty, která má vést k jeho naplnění. A právě toto by mělo být tím naším vymezením. Pokud toto vymezení máme jasně nastaveno, budeme poměrně snadno určovat, co je příležitost a co je zátěž. To, co nám na naší cestě bude pomáhat dosáhnout cíle je příležitost a vše ostatní je jen zátěž.

Proto sledujte opravdu bedlivě, co se kolem vás děje, co vám život, okolí, lidé a různé aktivity přinášejí do života a pečlivě vybírejte. Jakmile příležitost objevíte, pak využijte sílu a dravost Tygra a jak se říká: čapněte příležitost za pačesy. Tygr je lovec, takže vám určitě dobře pomůže příležitost ulovit a také využít.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.