podnikání – VRHNĚTE SE DO NĚČEHO NOVÉHO

Energie února 2022 vytváří velmi příznivé podmínky pro to, abychom se v oblasti podnikání a kariéry přímo vrhli do něčeho nového. Můžeme tak dělat NĚCO nového, nebo to, co děláme můžeme začít dělat JINAK, nově.

Tygr přináší energii novinek. Je to energie „porodu“, kdy to nové se má zrodit a spatřit světlo světa. Pokud jste na rok 2022 připraveni a to nové máte již vymyšlené, začněte to realizovat právě v únoru. Vystartujte s tím hned na začátku tohoto roku.

Energie se pohybuje v cyklech. Začíná se pomalu utvářet v energii Vody (tzv. prvopočátek počátku), narodí se v energii Dřeva, svého vrcholu dosahuje v energii Ohně, plody přináší energie Země, třídění a zpracování úrody pak v Kovu a její uložení na další využití je ve fázi Vody. A právě v únoru roku 2022 jsme v období „dvojitého jara“, dvojitého Dřeva. Energii jara přináší právě únor, ale zároveň celý rok 2022 je začátek jara celého dvanáctiletí, které začalo v roce 2020.

Tento měsíc jsou tak ideální podmínky pro to, aby se to nové zrodilo, spatřilo světlo světa. My se pak máme postarat o to, aby se tomu novému dařilo a vytvářet v dalších letech ty nejlepší podmínky pro to, aby to nové opravdu prosperovalo a rozvíjelo se.

Zároveň energie jara (Dřevo) přináší nové čerstvé energie. Ty potřebujeme pro to, abychom udrželi při životě naše podnikání či kariéru. Pokud bychom do této oblasti života nepřinesli nic nového, pak by naše energie podnikání a kariéry začala velmi rychle slábnou, stárnout a směřovala by k zániku. A určitě nechceme, aby naše podnikání či kariéra ztratila svojí sílu a zanikla.

Nastartujte tak novou a čerstvou energii svého podnikání či kariéry právě teď  v únoru. Jsou pro to ty nejlepší podmínky.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

stáhněte si nový happyweek na ÚNOR zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.