leden – SVOLEJTE RODINNOU RADU

Tak jako se v minulosti svolávali rytíři ke kulatému stolu, aby se společně dohodli na další cestě k postupu, měla by se v lednu sejít i rodina, aby učinila totéž. Víme, že energie rodiny v dnešní době jsou velmi podceňované a že jim většina lidí nedává žádnou důležitost. A v tom je právě slabost jedinců. Společenství je vždy silnější, než síla jednotlivce. A sílu tohoto společenství nám dává právě rodina.

Můžeme se inspirovat moudrou Knihou proměn – I Ťing. Hexagram 37 Knihy proměn se nazývá Rodina a říká nám, že pod Dřevem hoří Oheň. Tento hexagram tvoří vnější trigram Vítr (spojený s energií bohatství a prosperity – horní tři čáry hexagramu) a vnitřní trigram je Oheň (dolní tři čáry hexagramu). Víme, že Oheň je nejvyšší Jang – tj. nejsilnější aktivní energie. Zde tedy Oheň aktivuje Vítr – tedy prosperitu. I to je jeden z mnoha důvodů, proč Škola Feng Ren Shui tolik prosazuje energii rodiny. Díky aktivní rodině se aktivuje a posiluje prosperita nejen rodiny, ale také všech jejích členů.

Rodina může vytvářet energii společenství. A zde nám I Ťing opět ukazuje, hexagram, kdy vnější trigram je energie Nebes a vnitřní trigram je opět energie Ohně. Ten tak aktivuje energii Nebes, která nás vede. A pokud nám vládnou Nebesa a my je následujeme, nemůže být nic špatně. Naopak, vše je tak, jak má být. Kniha I Ťing nám zde říká: Plameny stoupají k Nebi. To znamená, že díky této energii se můžeme napojit na Nebesa a využívat jejich energii vedení.

Pokud máte fungující rodinu, využijte její síly. Sejděte se v rodinném kruhu (ne nadarmo se říká rodinný kruh, protože kruh je symbol Nebes) a domluvte se společně, jak bude vaše rodina postupovat v roce 2022. Stanovte si cíle a rozhodněte se, jakou cestou se k nim společně vydáte. V prosinci jste měli v rámci rodiny uvažovat o všech možnostech, které rodina má. V lednu byste měli dospět k závěru, které z těchto možností využijete a učinit konečné rozhodnutí.

Tím vytvoříte pevný základ rodiny, která pak může využít sílu a průraznost Tygra v roce 2022, aby vyskočil a rodinu tím posunul opravdu o velký kus kupředu. Jsou to energie, které má vaše rodina k dispozici, tak jich využijte naplno. Je to velká příležitost a vaše rodina by ji neměla promeškat. 

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na NOVÝ přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.