vaše zdraví – Proč je tak důležitá vaše životní rovnováha

Základem učení Školy Feng Ren Shui je umění nastavení a udržování své životní rovnováhy. Víme, že díky této rovnováze můžeme být ve svém středu, kde jsme nejsilnější a odkud se přirozeně a rovnoměrně „rozlévá“ naše energie do všech orgánů a celého našeho těla. Tím je zaručena přirozená prosperita našeho zdraví. Velmi hezky to popisuje naše učitelka a mentorka Školy Feng Ren Shui paní Eva Joachimová v tomto velmi zajímavém videu.

Ale nejedná se jen o naše tělo. Pokud jsme ve svém středu (tedy jsme sami sebou a využíváme své přirozené energie, které nám byly dány pro náš život), „rozlévá“ se naše energie přirozeně i do všech oblastí našeho života, tím je ukotvena naše životní rovnováha a tím prosperuje celý náš život, včetně našeho zdraví.

Z toho jasně vyplývá, jak je důležité znát sami sebe a své přirozené energie. Protože jen tak se můžeme dostat do svého středu a své energie využívat na maximum pro naši celkovou prosperitu.

Každý z nás je jedinečný a potřebuje ke svému životu jiné podmínky. Proto si musí nastavit svoji vlastní – individuální životní rovnováhu. Co dělá dobře jednomu, může škodit druhému. A toto vše se naučíte právě v naší Škole Feng Ren Shui. Proto v názvu Školy FRS je slovíčko „Ren“ = člověk. A v názvu je toto slovíčko právě ve STŘEDU názvu. Protože člověk musí být ve středu, aby byl sám sebou. To je hlavní důvod, proč studium Školy Feng Ren Shui začíná právě studiem člověka a jeho energií a poznáním sebe sama.

Přihlaste se ke studiu i vy. Poznejte sami sebe, své energie, svůj střed a naučte se vytvořit si svojí vlastní životní rovnováhu. Přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách Školy FRS – viz níže na této stránce.

Životní rovnováha je také základním kamenem energií roku 2022. V tomto roce musíme svoji rovnováhu co nejvíce upevnit, abychom nejen ustáli silné a razantní energie Vodního Tygra, který roku 2022 vládne, ale abychom načerpali dostatek sil do dalších let. Jak co nejlépe využít energie roku 2022 a jak si upevnit svoji životní rovnováhu se dozvíte na POSLEDNÍM přípravném semináři na rok 2022 – rok Vodního Tygra. Přihlásit se můžete opět na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře – viz níže v tomto článku.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na NOVÝ přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.