posilujte své vztahy v lednu – BUĎTE SI NAVZÁJEM OPOROU

V lednu vládne Buvol a ten je spojen s tzv. trigramem Hora. Jak víte, Buvol je velmi statné a silné zvíře, které ustojí téměř cokoliv. Stejně tak hora je stálá a nenechá se vychýlit nějakými těmi změnami času. Stojí tu miliony let a vždy víme, že ji najdeme tam kde je, na stejném místě.

Této energie můžete v lednu využít i v oblasti svých vztahů. A to jak osobních vztahů, tj. se svým životním partnerem, nebo i v rámci např. obchodních vztahů (např. se svým společníkem ve firmě či důležitým obchodním partnerem). Buvol chce jistotu a hlavně dlouhodobost. A stejně tak, jako víme, že horu vždy najdeme na svém místě, tak stejně chceme mít pocit, že partner je zde stále pro nás.

V lednu je tak velká příležitost upevnit své vztahy. Ujistěte své partnery, že tu jste pro ně, že jste spolehlivý partner, o kterého se mohou kdykoliv opřít a pokud budou potřebovat, že vás vždy najdou a mohou s vámi počítat.

Posilujte v lednu ve svých vztazích energii dlouhodobosti, důvěry a spolehlivosti. Zaměřte se v tomto měsíci na dlouhodobost vztahu. Stanovte si společně dlouhodobé cíle a také společně se domluvte, jak těchto cílů dosáhnete. Důležité zde bude slovíčko „společně“. Ve vztazích je silnější MY. Nesmí zde dojít k tomu, že se  postaví dvě JÁ proti sobě. Naopak, tyto dvě JÁ se musí spojit v silnější MY. Jakmile si oba partneři uvědomí, že MY  je více než JÁ, pak je založena dobrá a dlouhodobá perspektiva vztahu.

Ze Školy Feng Ren Shui víme, že základem energie vztahu je tzv. Gua 6 – tj. řád a pravidla. Proto je důležité, abyste si právě v lednu určili pravidla svého vztahu. Stanovte si jasně a přesně, co kdo do společného MY vloží, za co bude v rámci vztahu zodpovědný. Právě zodpovědnost je jednou z klíčových forem energie vztahu. Škola FRS nás učí, že v rámci vztahu máme přijmout trojí zodpovědnost: za sebe, za partnera a za vztah (tedy za naše MY). Touto „trojí“ zodpovědností velmi silně posílíte vztah a budete ho jasně definovat (numerologie Feng Ren Shui nás učí, že 3 = definice).

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na NOVÝ přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.