podnikání 2022 – S ROZVAHOU DO NOVÉ BUDOUCNOSTI

To, že se nám otevírá nová budoucnost víme již od roku 2020. Říkali jsme, že právě rok 2020 je jakou si branou do budoucnosti. V roce 2021 jsme si měli uvědomit, jaká budoucnost je před námi, jaké nové příležitosti nám v oblasti našeho podnikání či kariéry nabízí a začít přemýšlet, jak do nové budoucnosti vkročíme.

V roce 2021 jsme tak měli opravdu konsolidovat své podnikání, reálně zhodnotit naši situaci, možnosti, rizika a příležitosti a začít přemýšlet, jak budeme pokračovat dál. Rok 2021 byl pro naše podnikání klíčový – měl nám ukázat novou cestu do budoucnosti.

V lednu nám vládne Buvol, což jsou ty nejlepší energie pro to, abychom si uvědomili co chceme, kde jsme a kam chceme jít a vybrali pro to tu nejlepší cestu. Proto bychom v lednu měli přemýšlet o tom, jak dosáhnout svých podnikatelských či kariérních cílů a vybrat si cestu, na které těchto cílů dosáhneme.

Přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – rok Vodního Tygra na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře ZDE, nebo viz níže.

Je důležité si uvědomit, že Buvol je zvíře, které se nežene bezhlavě kupředu. Naopak, je to zvíře, které potřebuje svůj čas a prostor. Proto si v lednu dopřejte dostatek času k tomu, abyste vše řádně zhodnotili, uvědomili si svoji pozici na trhu. Na vše se dívejte objektivně. Nezáleží na názorech či domněnkách. Chce to „tvrdá“ fakta a čísla. Opírejte se o skutečnost. Buvol chce jistotu a díky ní dokáže dosáhnout i velkých cílů. Buvol je budovatel, tj. nehledá zkratky, ale naopak dlouhodobou cestu k dosažení velkých cílů. A přesně takovou cestu byste měli v lednu hledat. A dejte si načas. Nechtějte vše vymyslet za jeden den. Nebojte se. Nic vám neuteče. Jak co nejlépe využít rok 2022 pro své podnikání či kariéru vás naučíme na NOVÉM přípravné semináři Podnikání a kariéra 2022 – vše o semináři ZDE, nebo viz níže.

Čím větší jistotu budete mít v tom čeho chcete dosáhnout a jak toho dosáhnout a vše budete mít podloženo fakty a reálným pohledem na vaši situaci, tím pevnější odrazový můstek vytvoříte pro Tygra, který v únoru vyrazí na vámi zvolenou cestu. Pak už jen musíte jednat. Nepřemýšlet, ale konat. Využít razanci Tygra a velkým skokem se pustit do práce.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na POSLEDNÍ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na NOVÝ přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.