v lednu si nastavte JAKÝ BUDE váš ROK 2022

To jaký bude náš rok 2022 můžeme ovlivnit hlavně my sami a to právě v lednu. Leden je měsíc tzv. Mezidobí Země. Ve Feng Ren Shui je tento měsíc považován za velmi důležitý. Říká se, že to, co připravíme právě v lednu bude znamenat 80% úspěchu celého roku.

V lednu nám vládne Buvol. Jak víme, toto zvíře zvěrokruhu nám vládlo celý rok 2021 (a bude vládnout až do 1.2. 2022, kdy začíná nový čínský rok pod vládnou Vodního Tygra). V lednu tak dochází k jakémusi „dvojvládí“ Buvola. A právě toho bychom měli co nejvíc využít. Můžeme bez nadsázky říci, že je to velmi speciální období, které se děje jen jednou za 12 let.

Když si uvědomíme, že s příchodem Tygra v roce 2022 začíná tzv. jaro dvanáctiletí, pak bychom právě v lednu měli udělat všechny přípravy na to, aby nám jaro přineslo vše to, co potřebujeme. Z cyklu energií víme, že jaro vládne tři měsíce v roce – únor, březen a duben. Stejně tak vládne jaro tři roky v dvanáctiletém cyklu – budou to roky 2022, 2023 a 2024. Jaro jsou energie nového začátku. Doposud „spící“ energie se začnou probouzet a to nové se začne mít k světu.

Rok 2022 je tak prvním rokem jara dvanáctiletí. Začnou se projevovat nové energie a budou mít tendenci se prosadit a mít k životu. To má zabezpečit silný a průrazný Tygr, díky kterému se to nové může zrodit a projevit se navenek. Jsou to vlastně energie klíčení semen, nebo porodu, kdy se narodí nový život – dítě.

V lednu bychom si tak měli „sednout“ a opravdu hodně přemýšlet o tom, čeho chceme v tomto roce dosáhnout. Cíl je opravdu klíčem k našemu úspěchu. Pokud si jasně nestanovíme cíl, nebude možné ani hledat cestu. A právě v lednu za pomoci dvojvládí Buvola bychom nejen měli cestu hledat, ale také se rozhodnout pro tu jednu jedinou, na kterou se chceme vydat. Protože v únoru začne vládnout Tygr (a opět to bude dvojvládí Tygra, protože bude vládnout jak celému roku, tak i měsíci únoru) a ten má průrazné energie, které nám mají pomoci na novou cestu vyrazit.

V lednu si tedy opravdu v klidu rozmyslete svůj cíl, zhodnoťte své možnosti a vyberte si cestu, po které chcete dál ke svým cílům kráčet. Pak už jen nechte na Tygrovi, aby na tuto cestu spolu s vámi vyrazil a pomohl vám dostat se na této cestě co nejdále kupředu.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

stáhněte si nový happyweek na leden zde:

přihlaste se na poslední přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA REGISTRAČNÍM FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.