LETOS MÁ BÝT OPRAVDU ŠTĚDRÝ DEN I VEČER

Vánoce jsou spojeny s výrazy jako „štědrý den“, „štědrý večer“, „bohatá vánoční nadílka“, „bohatý Ježíšek“ apod. To samo o sobě nám říká, že vánoční svátky by opravdu měly být bohaté a plné hojnosti.

Štědrost nás ale nabádá k tomu, abychom se o svoji hojnost podělili i s těmi, kteří možná neměli tolik štěstí jako my. A i na to bychom měli o Vánocích myslet. Když dáváme, prožíváme daleko silnější a krásnější pocit, než když dostáváme.

Uvidíme letos zlaté prasátko?

Letošní energie štědrého dne tomu naprosto odpovídají. 24. prosinci totiž vládne Vepř. A to je právě energie hojnosti ale i štědrosti. Vepř potřebuje mít pocit nejen dostatku, ale i určitého nadbytku. A to jak pro „strýčka příhodu“ (kdyby bylo nejhůř), nebo právě pro to, aby bylo dost i pro ty, kteří sami dostatek nemají.

Využijte tuto krásnou energii Vepře i při prožívání vánočních svátků. Vytvořte si zítra kolem sebe pocit hojnosti. Můžete různě po svém bytě či domě rozmístit talíře či mísy s cukrovím, ovocem, ořechy apod. Štědrovečerní tabule by měla vypadat bohatě. Čím více různého jídla, tím lépe.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

Nezapomeňte také na to, že by u štědrovečerního stolu měla být jedna židle navíc a to právě pro případ, kdyby náhodou přišel někdo, kdo bohaté Vánoce slavit nemůže.

Celkově by váš domov měl být bohatě nazdoben a měli byste mít pocit, že se vaší rodině opravdu dobře daří. Vím, že pro mnohé to v tomto roce může být těžké ale i tak se snažte tuto energii vytvořit. Posílíte tím i tu svoji vlastní energii a to budete potřebovat.

Snažte se také vytvořit „bohatého Ježíška“. Měli byste mít pocit, že pod stromečkem máte opravdu bohatou nadílku. Nejde o to, abyste měli drahé dárky. Mohou to být i maličkosti, ale mělo bych jich být víc, aby byl vytvořen pocit bohatosti.

A uvidíme letos zlaté prasátko? No, v pátek vládne Vepř, tak možná se nám letos skutečně ukáže. Tak mějte oči na stopkách 🙂

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.