feng ren shui: UŽIJTE SI BOHATÉ VÁNOCE

Oblast bohatství je podle Feng Ren Shui pro náš život důležitá. Nejde jen o hmotné či finanční bohatství, ale o celkovou bohatost života. Tato oblast se váže k tzv. Gua 4 – bohatství. Tato energie je posilována hlavně rozmanitostí a pestrostí.

Právě v prosinci tak máme velkou příležitost energii bohatství podpořit. V tomto měsíci slavíme jeden z nejkrásnějších svátku v roce – Vánoce. A víme, že se říká, že Vánoce mají být bohaté, že máme mít bohatou nadílku apod. Takže energie bohatosti je s energií Vánoc velmi propojená. A toho bychom měli využít.

Víme, že k Vánocům se váže vánoční výzdoba. A tou můžete začít. Měla by být bohatá, pestrá a měla by být „všude“. Začít byste měli již s prvními adventními dny. Symbolem Adventu je věnec. Ten by měl vypadat opravdu bohatě a plně.

Dalším výborným „vánočním nástrojem“ vánočních svátků je vánoční stromeček. I ten by měl být bohatý, „tlustý“ a mohutný. Víme, že pod vánoční stromeček přijde vánoční nadílka a ta má být bohatá. A jen bohatý strom může mít bohatou úrodu.

I ozdoby na stromečku by měly vypadat bohatě a hlavně rozmanitě. Proto bychom na stromečku měli mít různé tvary, barvy i „materiály“, které budou bohatost evokovat.

No a konečně vánoční nadílka. I ta by měla být bohatá. I proto se této chvíli říká ŠTĚDRÝ VEČER. Proto je pro posílení energie bohatství lepší mít více malých dárečků, než jeden velký dárek. Vůbec nejde o to, abychom za dárky utratili spoustu peněz. Jde o celkovou atmosféru a pocit, který si máme vytvořit.

No a nesmíme zapomenout ani na barvy. Studenti Školy FRS vědí, že oblast bohatství se aktivuje energií Ohně. K té patří hlavně červená barva. Proto by tato barva měla být v rámci celkové výzdoby opravdu výrazná. Ale také víme, že Oheň je posilován energií Dřeva a k té zase patří barva zelená. Takže ideální kombinace při vánoční výzdobě je zelená s červenou. No a samozřejmě nezapomeňte na zlatou – ta sama o sobě je symbolem bohatství.

Oheň můžete také posílit opravdovým ohněm, tj. zapalte svíčky, prskavky, vonné tyčinky či aroma lampy. Tím bude tato energie opravdu silná a prožijete skutečně bohaté Vánoce.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 717

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.