JAK POSÍLIT VZTAH V PROSINCI: POVÍDEJTE SI

V prosinci vládne Krysa. Její velmi silnou stránkou je právě komunikace. Nejde ale o žádné „žvatlání či plácání“. Jde o tzv. řízenou komunikaci zaměřenou na nějaký předem daný výsledek. Právě pomocí této komunikace se umí Krysa posunout z místa a najít cestu k danému cíli.

V prosinci se pomalu ale jistě otevírají cesty do roku 2022. Pokud chcete svůj vztah s partnerem (a je jedno jestli jde o osobní vztah, nebo profesionální či obchodní vztah) posílit a posunout ho do roku 2022, měli byste spolu o novém roce začít mluvit. Hledat nové cesty ale má smysl pouze v případě, že znáte svůj cíl. Bez cíle není možné cestu najít.

V prosinci byste si tedy se svým partnerem měli začít povídat o plánech na rok 2022. Mluvte o cílech, o možnostech, příležitostech, ale i o nástrahách. Věnujte těmto debatám co nejvíce času. Nemusíte hned přijít na konečné řešení. Důležité je si povídat.

Energie vztahu vyžaduje přijetí a empatii. Proto byste měli umět naslouchat svému partnerovi a vnímat, co říká, proč to říká. Stejně tak by měl být váš partner otevřený vám. Nejde o přesvědčování, ale o výměnu pohledů, názorů, informací. Také bychom neměli zapomínat na to, že vztah je spojení dvou JÁ do jednoho MY. Takže by nám mělo jít o společnou cestu za společným cílem. Ale každý z partnerů může vložit své názory. Právě sdílení názorů a informací pomůže lépe identifikovat cestu k budoucímu cíli.

Snažte se konverzaci vést tak, abyste oba vnímali, že díky této komunikaci se opravdu posouváte dál. Krysa patří k energii jangové Vody a ta vyžaduje plynutí. Chová se podobně jako řeka, která si vždy najde cestu k cíli a nakonec se vlije do moře.

Komunikace by také neměla být nijak rozkouskovaná. Neskákejte od jednoho tématu k druhému. Vždy tak v konverzaci navazujte na to, co jste si povídali posledně. Návaznost je pro plynutí opravdu důležitá. Studenti Školy Feng Ren Shui mohou využít tzv. osu 3-5-7. Jde o provázání minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Začněte si povídat o tom, jak se vám společně dařilo, jaký byl rok 2021. Uvědomte si, kam jste se společně dostali a kde jste teď. A pak mluvte o tom, jak se posunout dál do budoucnosti a co to pro vaše MY znamená v roce 2022.

Každé vaše JÁ je tak přítokem do vaší společné řeky MY. A řeka sílí právě díky svým přítokům. A věřte, že v roce 2022, v roce Vodního Tygra bude vaše MY sílu opravdu potřebovat.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeZanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.