otřese se svět v roce 2022 v základech?

To co jsme říkali na našich přípravných seminářích na rok 2022 (máme ještě jeden termín 23.1. 2022 – přihlaste se na skolafrs@gmail.com) potvrzuje i světově známý expert na čínskou kosmologii Joey Yap, který říká:

„It’s safe to say that the last 2 years wasn’t ordinary. In one way or another, everyone was affected by the downward spiral. Spiraling cases, economic uncertainty and political instability were the colours that painted the world around us.   

As we approach the year of the Water Tiger 壬寅 and hitting that reset button inches closer, we are quite literally anticipating the biggest reset of all time.“

Stručně přeloženo: „S jistotou můžeme říct, že poslední dva roky nebyly normální. Ať již tak či onak, každý člověk byl zasažen spirálou směřující dolů. Spirálovité případy, ekonomická nejistota a politická nestabilita byly barvami, kterými byl pomalován celý svět kolem nás.

A jak se blížíme k novému roku Vodního Tygra, kdy budeme muset zmáčknout resetovací tlačítko, můžeme předpokládat, že se bude jednat o největší reset v historii.“

Vy, co sledujete Školu Feng Ren Shui víte, že jsme zvýšenou pozornost ročním energiím začali věnovat již v roce 2019, kdy jsme z tabulek Feng Ren Shui vyčetli, že v novém tzv. kovovém dvanáctiletí, které začalo v roce 2020, dojde ke změně světa. Proto již od roku 2019 děláme přípravné semináře již s několika měsíčním předstihem, aby se naši studenti mohli opravdu včas připravit (do té doby jsme přípravné semináře pořádali vždy v lednu nového roku).

A ani rok 2022 nebude výjimkou. Naopak, jak říká i Joey Yap, lze očekávat, že rok 2022 s energiemi Vodního Tygra otřese celým světem. V prezentaci semináře máme i tento slide:

Změny mohou být opravdu obrovské a tentokrát se opravdu dotknou životů každého z nás. Sílu Tygra ustojí opravdu jen ti silní. Proto se opravdu dobře připravte, pečujte hlavně o sebe a posilujte svoji vlastní energii. Budete jí potřebovat co nejsilnější. Pokud se vám to podaří, může vás rok 2022 posunout hodně daleko do budoucnosti. Pokud ne, může vás Vodní Tygr uchvátit a velmi oslabit.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.