NALAĎTE SE POMALU NA ENERGIE NOVÉHO ROKU

Starý rok 2021 končí. Pro mnohé firmy a podnikatele to byl rok opravdu náročný. Ale…. Náročné energie se starým rokem nekončí. Rok 2022 nám přinese opravdu mnoho změn. Již všichni víme (nebo tušíme), že něco se „vaří pod pokličkou“ a ještě se to naplno neprojevilo. Nicméně ti vnímavější si již všimli, že Vodní Tygr, který bude vládnout celý rok 2022 již začal vystrkovat své drápky a cenit zuby.

Proto byste si měli začít opravdu vážně všímat všeho, co se děje kolem vás a uvědomit si, jak se to může dotknout vaší firmy, vašeho podnikání či kariéry. Vše, co se již nyní děje se nějakým způsobem razantně projeví v novém roce. A síla Tygra to ještě více posilní. Možná jsme se doposud mohli na vše jen dívat a sledovat co se děje, ale příští rok s tím již budeme přímo konfrontováni. Vstoupí to silně do našich životů, do životů firem i jejich zaměstnanců.

Nyní je nejvyšší čas si toto vše opravdu uvědomit a začít si připravovat varianty a možnosti. Energie Tygra přinesou změny a to jak v dobrém tak i ve zlém. To dobré můžete přeměnit ve velké příležitosti, které se již nebudou opakovat. To zlé můžete zpracovat tak, aby vás to nijak negativně neovlivnilo.

Jak jsme říkali na přípravných seminářích na rok 2022: ŠTĚSTÍ BUDE PŘÁT PŘIPRAVENÝM. (Můžete se přihlásit na další přípravný seminář 23.1. 2022 na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře, které jsou níže na této stránce).

Sílu skoku Tygra ustojí opravdu jen ten silný. Pokud budete dobře připravení, můžete sílu Tygra naopak využít ve svůj prospěch. V podnikání tak bude dobré se stát dravým Tygrem. V prosinci vám Krysa pomůže uvědomit si možnosti a příležitosti, které s Tygrem můžete v roce 2022 pevně uchopit a nepustit. Říká se: urvi co můžeš. Když to neurvete vy, urve to někdo jiný. A možná i na váš úkor.

Krysa je bystrá a rychlá. Všimne si všeho. Toho, co se jí hodí i toho, co jí může ohrozit. Dokáže určit, které cesty vedou k cíli a které jsou jen slepými uličkami. Proto byste v prosinci měli opravdu zbystřit. Uvidíte, jak se vám to vyplatí.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.