ROK 2022 PŘICHÁZÍ

Kdy vlastně začíná nový rok? Podle našeho kalendáře to je 1. ledna. Podle čínské kosmologie je začátek roku pohyblivý a rok 2022 začíná 1. února. Nové energie roku však začínají zimním slunovratem, tj. mezi 21.-22. prosincem. Ale první zvíře zvěrokruhu je Krysa a ta nám začíná vládnout 22. listopadu. A teď se v tom vyznejme 🙂

Škola Feng Ren Shui nás učí, že vše začíná Jangem a že každý začátek má svůj tzv. prvopočátek počátku – tj. doba, ze které se nová forma (tedy nový rok) může zrodit. V prvopočátku počátku tedy začínají nové energie přicházet. A tak k nám nový rok 2022 přichází již v prosinci za vlády Krysy. Ještě tu nový rok není, ale my ho již vidíme přicházet. Je to jako když čekáte na vlak. Jakmile vidíte vlak přijíždět, vaše chování se najednou změní, již se pomalu začínáte připravovat na nástup a jízdu vlakem, i když ten ještě ve stanici není. Teprve přijíždí. A stejně tak se budeme chovat i my v prosinci, kdy se budeme připravovat na nový rok.

S tímto příjezdem pro nás jakoby starý rok skončil. Již není důležitý. Neřešíme už tak moc, co se tento rok ještě stane, začínáme více uvažovat o tom, co se bude dít v novém roce. Často již i odkládáme mnohé aktivity s tím, že je necháme až na příští rok.

V prosinci byste se tak měli pomalu ladit na energie roku 2022. Vy co jste byli na našich přípravných seminářích na rok 2022 se můžete plně pustit do příprav. Na seminářích jste dostali mnoho informací i nástrojů, jak energie roku co nejlépe využít. Vy, kdo jste semináře nestihli máte ještě jednu šanci 23.1. 2022 (přihlásit se můžete na skolafrs@gmail.com).

Krysa nám přináší první Jang nového roku. Tj. pomalu ale jistě bychom se měli probouzet ze zimního spánku a rozhlížet se kolem sebe a uvažovat o tom, co a jak bychom měli v roce 2022 dělat. Nicméně i v prosinci vládnou ještě velmi silné pasivní energie, takže není to vhodný měsíc na to, abychom se rovnou vrhli do práce. Jen se rozhlížejte kolem a přemýšlejte o svých možnostech.

A hlavně si co nejvíc užijte Vánoce. Ty mají být bohaté, veselé a plné radosti. Tak šťastné a veselé 🙂

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je wu-logo.png.

Osobní konzultaci (možné i on-line přes Skype apod.) si objednejte na skolafrs@gmail.com nebo na 736 199 711

přihlaste se na novÝ přípravný seminář na rok 2022 – 23.1. 2022

Jaký bude rok 2022 – rok Vodního Tygra? Přinese mnoho změn a je dobré být na ně připraveni. Tygr se s nikým mazlit nebude. jeho sílu budou umět využít jen ti silní. Jak se říká: štěstí přeje připraveným. A ve složitém roce 2022 to platí dvojnásob. Bude záležet na naší vlastní síle. jen ti opravdu silní toho budou umět využít.

PŘIHLASTE SE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA PŘIHLAŠOVACÍm FORMULÁŘi NA na stránce semináře zde:

Přihlaste se na přípravný seminář na rok 2022 ZDE

podnikání a kariéra v roce 2022 – přihlaste se na přípravný seminář 30.1. 2022

jak co nejlépe využít sílu vodního tygra v roce 2022 pro podnikání a kariéru se dozvíte právě na tomto speciálním semináři.

přihlaste se na skolafrs@gmail.com nebo na stránkách semináře zde:

NOVÁ ŠKOLA FENG REN SHUI OPĚT ZAČÍNÁ A TO 5.2. 2022. pŘIHLASTE SE VČAS.

v 1. MODULU ŠKOLY SE NAUČÍTE PRACOVAT S ENERGIEMI JIN A JANG, PĚTI ELEMENTY (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV A VODA), 12 ZVÍŘATY ZVĚROKRUHU A 28 NEBESKÝMI ZVÍŘATY. NAUČÍTE SE PRACOVAT S TYPOLOGIÍ ČLOVĚKA – POZNÁTE NEJEN SAMI SEBE, ALE I ENERGIE OSTATNÍCH LIDÍ A MNOHO DALŠÍHO. BUDETE MOCI BÝT SAMI SEBOU, ŽÍT SVŮJ ŽIVOT A VYTVOŘIT SI PRO NĚJ TY NEJLEPŠÍ PODMÍNKY.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA SKOLAFRS@GMAIL.COM NEBO NA STRÁNKÁCH ŠKOLY ZDE: CENA 6,800 kČ

Vše o Škole Feng Ren Shui zde

STÁHNĚTE SI NOVOU MOBILNÍ APLIKACI TYPOLOGIE OSOBNOSTI FENG REN SHUI

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-5.jpg.
Typologie osobnosti člověka

TYPOLOGIE LIDÍ

S novou mobilní aplikací získáte detailní výklad své vlastní typologie, ale také ostatních lidí, které do aplikace zadáte. Poznáte tak velmi dobře nejen sami sebe, ale také např. své děti, své rodinné příslušníky, přátele, kolegy v práci, zaměstnance či své šéfy. Budete vědět, jak s nimi jednat, jak co nejlépe využít jejich silných stránek a dozvíte se mnoho dalších informací.

VZTAHY

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 0x0ss-1.jpg.
Jak bude fungovat vzat s určitým člověkem

Aplikace vám navíc vypočítá, jak bude fungovat váš vztah s daným člověkem a jak si ho nastavit, aby co nejlépe fungoval.

Energie dní

Aplikace vám také pomůže najít nejvhodnější den pro důležité aktivity jako např. svatba, nástup do práce, začátek podnikání, podepsání důležité smlouvy, stěhování atd. Čeká-li vás něco důležitého v daný den, aplikace vám ukáže, jak se na daný den co nejlépe připravit.

APLIKACI SI STÁHNĚTE ZDE:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Stáhněte si typologii zde na Google Play
Image result for app storeAdvertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.